gebe
  1. carpe diem

carpe diem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

OLAY’in değişim kampanyasını duydunuz mu?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında carpe diem tarafından paylaşıldı.

olay değişim kampanyası olay krem kampanya 2011 krem değişim kampanyası kampanya OLAY bitmiş kremlerinizi yenileriyle ücretsiz değiştiriyormuş... Hem de markası farketmiyor. Bence bu fırsatı kaçırmayın arkadaşlar, zira zaman kısıtlı.
    Facebook’ta da sayfa açmışlar, buradan bakabilirsiniz: http://www.facebook.com/groups.php#/event.php?eid=204529028180&ref=ts

Ayrıntılı bilgi burada da mevcut;

http://www.denedimbiliyorum.com/ipucu.php?ipucu=53

OLAY’in değişim kampanyasını duydunuz mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fincan Falını duydunuz mu?

Fincan Falını duydunuz mu?

kiminle evleneceğim falı gelecekte kiminle evleneceğim değişik fallar bak değişik fallara bak ilerde Kahve falı ve fincan falı çok farklı arkadaşlar.. Fincan falı denince akla kahve falı gelebilir; Kahve falı ile fincan falı arasındaki en önemli fark, birincide kahve içildikten sonra fincanı ters olarak tabağa koyup bir süre sonra falcının, kahvenin tortusunun fincanda almış olduğu...
  2. "Duydun mu Dün Gece"

"Duydun mu Dün Gece"

"Duydun mu Dün Gece" Duyurabildim mi dün gece sana sesimi, çok aradım Sesini dün gece çok istedim duymayı. Öyle ihtiyacım vardı ki, sana kelimelere sığdıramam. Derin ela gözlerini aradım, ışık aradım karanlığın derinliklerinde. Kokun sinmiş uzun saçlarıma,aradım seni, rakı kokan nefesimde , yüreğinin sıcaklığını aradım işte tam.... şuramda.... Sorma... öyle yalnızdım ki;...
  3. Fare İnsanları Duydunuz mu?

Fare İnsanları Duydunuz mu?

fare insanları duydunuz mu, kimler, nerede yaşarlar, nedir, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Tıp her geçen gün hastalıklara çareler üretmeye çalıştığı gibi ,önüne geçemediği bir çok hastalıkla da karşı karşıya kalabiliyor.İşte bunlardan biri de tıp dilinde ''mikrosefal'' olarak geçen ama halk arasında fare insan olarak bilinen hastalık. Bu...
  4. Meryemotunu Duydunuz mu ?

Meryemotunu Duydunuz mu ?

Meryem otu nedir Meryem otunun Faydaları Meryem otu neye iyi gelir Doğada bulunan binbir çeşit şifalı bitkiden biri olan meryemotu, özellikleri ve kullanımı ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Gülgiller familyasındandır. Doğu, Güney ve Karadeniz bölgeleri ile İstanbul çevresinde yetişen bir bitki türüdür. Meryemotu Faydaları Yaprakları ve kökü kuvvet verici olarak kullanılır. İshali...
  5. Dulaptalotunu Duydunuz mu ?

Dulaptalotunu Duydunuz mu ?

Dulaptalotu faydası Dulaptal otu yararları Dulaptal otunun Faydaları nelerdir Doğada ki birbirinden ilginç isimli şifalı bitkilerden biri de dulaptalotu olsa gerek melekler :D:D Bu ismi ona kim vermiş bilemem ama görüntüsü çok güzel ve sağlığa da bir hayli faydaları var. :) Dulaptalotu: Yüksek yerlerde yetişen, meyveleri kırmızıya yakın, yaprakları açık yeşil olan ve 1,5 metreye kadar...

Sayfayı Paylaş