gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Olay budur...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Aynı konunun 3 versiyonu... 1- Kadin/Erkek

2- Kadin/Kadin

3- Erkek/Erkek

1.Versiyon Kadin / Erkek: Bir erkegin hayati nasil karartilir?

Kadin: Saçimi kestireyim mi?
    Erkek: Olur.
    Kadin: Ama kiyamiyorum.
    Erkek: Öyleyse kestirme.
    Kadin: Canim degisiklik istiyor...
    Erkek: O halde kestir.
    Kadin: Bana akil vermeyi birak, delilere verir gibi.
    Erkek: Eger nasil hosuma gittigini bilmek istiyorsan, sana derimki uzun saçli. Bunu biliyorsun.
    Kadin: Beni tanidiginda kisaydi.
    Erkek: ve sana tam olarak ne dedigimi hatirliyorum: 'Ne güzel olurdun uzun saçla'.
    Kadin: Ama herkes kesmemi söylüyor.
    Erkek: Bu durumda kuaföre git ve birak uyuyayim lütfen. Bunu senden Allah rizasi için istiyorum.
    Kadin: Peki nasil kestireyim? Kat kat mi yoksa perçemli mi?
    Erkek: Kat kat.
    Kadin: Bana yakisacagini sanmiyorum, çünkü saçim çok düz.
    Erkek: Birak perçemli olsun.
    Kadin: Çok yorucu.
    Erkek: Yordugu zaman tekrar kestirirsin.
    Kadin: O zaman asla uzatamam.
    Erkek: Uzatmak istiyorsan kestirme güzelim.
    Kadin: Bana güzelim deme!!!!!!!
    Erkek:?!?!?!?!!

2.Versiyon Kadin / Kadin:

1.Kadin: Ah sekerim saçini mi kestirdin? Ne kadar güzel olmussun!!!
    2.Kadin: Ay sahi mi söylüyorsun? Ben pek emin olamiyorum. Ay çok mu kisa oldu acaba...??
    1.Kadin: Amaaan ne alakasi var. Benim yüzüm bu kadar genis olmasa ayni kesimi bende denerdim. Benim Su saçim klasik oldu artik, yeni bir modele hiç cesaret edemiyorum.
    2.Kadin: Ay yapma Allah askina nesi varmis yüzünün.... Bak söyle suralarindan kat verdirsen, harika olur!! Benim de boynum uzun olmasa ayni seninki gibi bir model yaptirirdim.
    1.Kadin: Ah sekerim sende bir alemsin. Keske benimde boynum seninki gibi olsa. En azindan su çökük omuzlarimin dikkat çekmesini engellemis olurdum.
    2.Kadin: Ayol sen ne diyorsun?.. Senin gibi omuzlari olsun isteyen bir sürü kiz var... Giydigin her sey sana öyle yakisiyor ki.. Birde benim su kisa kollarima bak. Omuzlarim seninkiler gibi olsaydi, giydigim bluzlar üstümde emanet gibi durur muydu? Vir vir vir, dirdirdir...

3.Versiyon Erkek / Erkek:

1.Adam: Saçini mi kestirdin?
    2.Adam: Evet
    1.Adam: Sihhatler olsun abi!..
    2.Adam: Sagol...
    OLAY BUDUR!!!!

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Olay budur...
    :D ay katılıorum gerçekten :DSaol tatlım...

Olay budur... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu olaylar anca filmlerde olur:)

bu olaylar anca filmlerde olur:)

1. Gitmek istediğiniz binanın karşısında veya önünde kolaylıkla park edecek bir yer bulabilirsiniz 2. Taksiye para verirken, cüzdanınıza bakmayın rasgele elinize bir miktar para alın kesinle doğru miktarda para vermiş olacaksınız. 3.Televizyon veya radyo haberleri doğrudan sizinle alakalı, sizi de etkileyecek bir haberdir. 4.Her kapıyı bir kredi kartıyla veya ataçla açabilirsiniz. Ancak bu...
  2. bu nickler msn de olay yapacak:)

bu nickler msn de olay yapacak:)

olay nickler yokum artık nickleri dostlara koyucu sözler imo nickler artık yokum nickleri HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!.. ßumuyDu Hayat Déd!q|éry Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taq:Ma siKdiR éDD..! ' séninLé i$im...
  3. bu imzalar olay yaratacak!!! fark istiyorsan gir içeri!

bu imzalar olay yaratacak!!! fark istiyorsan gir içeri!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. olay olay olay!!! çanta modası

olay olay olay!!! çanta modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. olay olay olay

olay olay olay

nil erkoçlar erkek olduu işte kardeşinin açıklamaları Hiçbir zaman kadınsı olmadı Nil Erkoçlar, iddia hakkında konuşmak istemedi, sadece “Herkes beni bu konu için arıyor, konuşmak istemiyorum” dedi. İlk açıklama ise genç oyuncunun kardeşi Nur Erkoçlar’dan geldi. Erkoçlar, haberlere Twitter’dan yazdığı mesajlarla tepki gösterdi: “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça...

Sayfayı Paylaş