gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

olay olay olay Kıvanç Tatlıtuğ nerde olay orada

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

kıvanç tatlıtuğ dövmeleri kivanç tatlitug dövmesi kıvanç tatlıtuğ dövme tatlıtuğun dövmesi tatlıtuğun dövmeleri Arap ülkelerinde kasıp kavuran yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un dizileri patlama yapıyor...
    AŞK-I MEMNU'YA ARAPLAR NE DİYECEK?
    GÜMÜŞ VE MENEKŞE İLE HALİL DİZİLERİYLE ARAPLAR ARASINDA POPÜLER OLAN KIVANÇ TATLITUĞ, AŞK-I MEMNU'YA NASIL TEPKİ GÖSTERİLECEĞİNİ MERAK EDİYOR...

Gümüş dizisinden sonra Menekşe ile Halil dizisinin de Arap ülkelerinde gösterilmeye başlandığını anlatan Tatlıtuğ, asıl merakının ise Aşk-ı Memnu dizisi yayınlanırsa Arapların buna nasıl tepki vereceği olduğunu söyledi.

Tatlıtuğ, bu durum ile ilgili şu değerlendirmeyi yaptı:

'Arada farklılıklar var. Gümüş, aşkının peşinden koşan adam. Menekşe ile Halil, aşkının peşinden koşan adam. orada Gümüş çok tutuldu,. Menekşe ile Halil de aynı şekilde devam ediyormuş. Aşk-ı Memnu, biraz ters köşe. O ne olacak, onu ben çok merak ediyorum. Gümüş ve Menekşe ile Halil'den sonra Aşk-ı Memnu'daki Behlül çok zıt bir karakter. Aslında doğru da bir insan ama yine zıt. Olayların içindeki akışı olsun, davranışı, tutumu olsun zıt bir karakter. Bakalım nasıl bir tepki gösterecekler.'

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yinede sevilmistir eminim :D

olay olay olay Kıvanç Tatlıtuğ nerde olay orada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Garip olaylar

Garip olaylar

garip olaylar GARİP OLAYLAR Istanbul fenerbahçe'de oturan 18 yasindaki E.A kendisine dogru gelen arabayi göremeyince kendisini kaldirima atti.Ama ilginç olan kaldirimda yürüyen sokak köpeginin üzerine düsmüs olmasi ve köpegin kendi köpegi olmasiydi. Doktora giden kadina doktor soyun diyince kadin ama doktor bey daha muayene etmedinizki demis kadin çirilçiplak olunca doktor isini...
  2. olay olay olay!!! çanta modası

olay olay olay!!! çanta modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ilginç Olaylar

Ilginç Olaylar

Fareler Kusamaz. -Zürafalar yüzemez. -Yılanlar duyamaz. -Karıncalar uyuyamaz. -Kirpiler suda batmaz. -Kutup ayıları solaktır. -Sineklerin 5 tane gözü vardır. -Zürafanın ses telleri yoktur. -Yunuslar bir gözlü açık uyurlar. -Develerin 3 tane kaşı vardır. -Bir sineğin hızı saatte 8 km.dir. -Zürafanın dili 35 cm. kadardır. -Istakozların kanı mavi renktedir. -Kelebekler ayaklarıyla tat alırlar....
  4. minibüsteki olay

minibüsteki olay

dedemle minübüse bindik dedem karsiya gidicekmis beraber gidelim dedi minübüste ortookuldan bi arkadasin birini gördüm konustum az sonra dedeme döndüm 10 dakka felan geçmedi sapik diye bi kadin bagirmaya basladi ve benim arkadas kadina sapıklık pislik yaptigini ögrendik herkes yani bütün minübüs cocuk bana dogru geldi abla sen yardim et bana sahip cik felan dedi dedemde pislik seni diyip...
  5. olay olay olay

olay olay olay

nil erkoçlar erkek olduu işte kardeşinin açıklamaları Hiçbir zaman kadınsı olmadı Nil Erkoçlar, iddia hakkında konuşmak istemedi, sadece “Herkes beni bu konu için arıyor, konuşmak istemiyorum” dedi. İlk açıklama ise genç oyuncunun kardeşi Nur Erkoçlar’dan geldi. Erkoçlar, haberlere Twitter’dan yazdığı mesajlarla tepki gösterdi: “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça...

Sayfayı Paylaş