gebe
  1. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

olay olay olay

Konu, 'Magazin' kısmında mavi_kelebek tarafından paylaşıldı.

nil erkoçlar erkek olduu işte kardeşinin açıklamaları

Hiçbir zaman kadınsı olmadı
    Nil Erkoçlar, iddia hakkında konuşmak istemedi, sadece “Herkes beni bu konu için arıyor, konuşmak istemiyorum” dedi. İlk açıklama ise genç oyuncunun kardeşi Nur Erkoçlar’dan geldi.

Erkoçlar, haberlere Twitter’dan yazdığı mesajlarla tepki gösterdi: “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça zaten hiçbir zaman kadınsı biri olmadı. Kısa saçlı hali şimdi mi olay oldu? Bir haberi ilan ederken o kişinin ailesini de düşünseniz... Bu haberle kime nasıl zarar verdiğinizi umarım az çok tahmin ediyorsunuzdur. Böyle bir durum yoktur. Benim güzel kardeşimi ve ailemi daha fazla üzmeyin lütfen. Bizim aile yapımız bu camiaya hiçbir zaman uymadı ve Nil’e de uymadı ki bıraktı bu işi. Ailenize bağlılığınız nasıldır bilmem ama Twitter’da yazılanlar yalandır!” Nur Erkoçlar, bu mesajlarını internet sitelerine haber olduktan sonra Twitter’dan sildi...

Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın yeni resimleri için tıklayınız

TİTAN bunu beğendi.
  2. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

nil erkoçlar kim ki fotosunuda koysaydınız

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    O ne yaa nasıl şaşkınlardayım şu an:S Gerçi kendi seçimi ama bizim ülkemiz de bu tür durumlar çok fazla olmadığı için insan duyunca hakkaten bir tuhaf oluyor...

4. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

ya buda bir hastalık küçük yaşta mavi pembe ayrımı yapılıyor çocuklar için ne kadar tehlikeli olduğunu doktor bas bas bağırıyor. erken yaşta fark edilip keşke bi tedavi denenseydi.. güzelim kızın psikolojisi kim bilir ne halde çok üzücü allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin nasip etsin annesi için çok zor olmalı :(

5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

aynen sana katılıyorum ama nıl sole bısey var yetısme tarzındanda olabılır dıyorumcunku cocugunu nasıl yetıstırrsen öle olur anne ılk anlatıcak solıycek

6. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

kesinlikle ama bir anne anlar yani çocuğundaki değişimleri ilgilerini.. hormonlarından kaynaklandığı bişey olmalı erkeklik hormonları ağır basıyo demekki keşke annesi ilgilenseydi güzelim kız yaa erkek kıza döner olayına alıştık tvlere çıkıyolar artık ama kızın erkeğe dönmesi beni tiksindirio korkutuyo :S

cagla4277 bunu beğendi.
  7. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bazen bu durumlar çocuk çift cinsiyetli doğuncada oluyor.aile karar veriyor hangi cinsiyet olmasına ve ilerki yaşta çocuk farklı bi cinsiyet taşıyor ve sorun haline geliyor.böle doğan çocuklarda aslında biraz gözlemledikten sonra çocuğun cinsiyetine karar verilmeli diye düşünüyorum.Rabbim sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlar versin.zor bi durum.

8. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

O ARTIK RÜZGAR
    Erkoçlar, bu mesajlarını internet sitelerine haber olduktan sonra Twitter'dan silmişti. Ünlü oyuncunun internete düşen kısa saçlı fotoğrafları ise kafaları karıştırmıştı. Ancak olayın gerçek olduğu ortaya çıktı. Genç oyuncunun ameliyatla erkek olduğu ve adını Rüzgar olarak değiştirdiği öğrenildi.

9. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    43
    hı evet öyle olmuş canım kendisi ayşe armanla röportaj yapmış
    allah ne verirse hayırlısndan versin ne desek boş:almi:

10. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

evt aysem yaa daha neler yapmıs neler kız neler allah yardımcısı olsun guzel kızdıı

Ayse.Feyza bunu beğendi.
  11. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    43
    evet mavim üzüldüm allah kimsenin başına vermesin onun psikolojisinide anlamak lazım kolay değil

12. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

allah yardımcısı olsun

olay olay olay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Garip olaylar

Garip olaylar

garip olaylar GARİP OLAYLAR Istanbul fenerbahçe'de oturan 18 yasindaki E.A kendisine dogru gelen arabayi göremeyince kendisini kaldirima atti.Ama ilginç olan kaldirimda yürüyen sokak köpeginin üzerine düsmüs olmasi ve köpegin kendi köpegi olmasiydi. Doktora giden kadina doktor soyun diyince kadin ama doktor bey daha muayene etmedinizki demis kadin çirilçiplak olunca doktor isini...
  2. olay olay olay!!! çanta modası

olay olay olay!!! çanta modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ilginç Olaylar

Ilginç Olaylar

Fareler Kusamaz. -Zürafalar yüzemez. -Yılanlar duyamaz. -Karıncalar uyuyamaz. -Kirpiler suda batmaz. -Kutup ayıları solaktır. -Sineklerin 5 tane gözü vardır. -Zürafanın ses telleri yoktur. -Yunuslar bir gözlü açık uyurlar. -Develerin 3 tane kaşı vardır. -Bir sineğin hızı saatte 8 km.dir. -Zürafanın dili 35 cm. kadardır. -Istakozların kanı mavi renktedir. -Kelebekler ayaklarıyla tat alırlar....
  4. minibüsteki olay

minibüsteki olay

dedemle minübüse bindik dedem karsiya gidicekmis beraber gidelim dedi minübüste ortookuldan bi arkadasin birini gördüm konustum az sonra dedeme döndüm 10 dakka felan geçmedi sapik diye bi kadin bagirmaya basladi ve benim arkadas kadina sapıklık pislik yaptigini ögrendik herkes yani bütün minübüs cocuk bana dogru geldi abla sen yardim et bana sahip cik felan dedi dedemde pislik seni diyip...
  5. sanayideki olay

sanayideki olay

gecen gun dedemin eski püskü bi skodasi vardi bu bozuldu hadi kız gel dedi nereye dedim sanayiye dedi ya git dedim iste nese dinletemedim bobamda git kız acilirsin butun gun evde pneklionsun dedi nese gittik sanayiye bu icerde ustayla cay iciyolar bi yandanda adam ben isimi yaptimmiydi tam yaprim diyodu dedemle yariliodular bizim külüstürüde kalfasi vardi o yapiyo ben bizm arabanin burnuna...

Sayfayı Paylaş