gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

olay olay olayy yüzüklerin efendisi türk versiyonu:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yüzüklerin efendisi türk versiyon yüzüklerin efendisi türk versiyonu türkçe versiyonu türkler diyarbakır [​IMG]

2. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: olay olay olayy yüzüklerin efendisi türk versiyonu:)
    emegıne saglık canım züpermıs:D:D:

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

:D:D:D:D Puhhhaaahaaa.. Eline sağlık :D:D:D

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

haaa haaa haaa....emegıne saglık hayatım..

olay olay olayy yüzüklerin efendisi türk versiyonu:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. olay olay olay!!! çanta modası

olay olay olay!!! çanta modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. olay olay olay Kıvanç Tatlıtuğ nerde olay orada

olay olay olay Kıvanç Tatlıtuğ nerde olay orada

kıvanç tatlıtuğ dövmeleri kivanç tatlitug dövmesi kıvanç tatlıtuğ dövme tatlıtuğun dövmesi tatlıtuğun dövmeleri Arap ülkelerinde kasıp kavuran yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un dizileri patlama yapıyor... AŞK-I MEMNU'YA ARAPLAR NE DİYECEK? GÜMÜŞ VE MENEKŞE İLE HALİL DİZİLERİYLE ARAPLAR ARASINDA POPÜLER OLAN KIVANÇ TATLITUĞ, AŞK-I MEMNU'YA NASIL TEPKİ GÖSTERİLECEĞİNİ MERAK EDİYOR... Gümüş...
  3. komik olaylar .....

komik olaylar .....

Kadın , 26 , Ankara Şiddetli kavgamız sırasında : "Gidiyorum ben, bitti!" dediğimde "Dönerken mutfaktan su getir, sana laf anlatacağım diye boğazım kurudu!" diyen kocamı huzurlarınızda yılın kozalağı seçiyorum. Kadın , 22 , Ankara Yolda yürürken güneş gözlüklü, kulaklıklı bit tipin bana baktığını fark ettim. Tam yanından geçerken : "Gözlük var diye baktığını...
  4. Uyuz olaylar

Uyuz olaylar

UYUZ OLAYLAR 1- Radyonun yanında durduğunuzda sesin pürüzsüz bir şekilde çıkıp, radyonun yanından ayrıldığınızda cızırdamaya başlaması. 2- Markette ödeme kuyruğunda önlerde bir yer kapmışken, arkanızdakilerin yeni açılan bir kasaya hücum etmeleri. 3- Size '' sana bir soru sora bilirmiyim? '' diye soranlar. 4- Arkanızdaki arabanın şoförünün sırf bir yayaya yaya geçidini kullanması için...
  5. olay olay olay

olay olay olay

nil erkoçlar erkek olduu işte kardeşinin açıklamaları Hiçbir zaman kadınsı olmadı Nil Erkoçlar, iddia hakkında konuşmak istemedi, sadece “Herkes beni bu konu için arıyor, konuşmak istemiyorum” dedi. İlk açıklama ise genç oyuncunun kardeşi Nur Erkoçlar’dan geldi. Erkoçlar, haberlere Twitter’dan yazdığı mesajlarla tepki gösterdi: “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça...

Sayfayı Paylaş