gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

olaylara bak yaff

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

-Japonya'da trafik kazası sonrası yolun tıkanması üzerine bir öğrencinin çok önemli bir sınava geç kaldığını öğrenen polis, öğrenciye eskortluk ederek 10 dakika içinde sınava yetişmesini sağladı. - İsrail'de eşiyle para konusunda tartışan adam, evdeki kasadan 680 bin doları alıp bahçede yaktı.

- Japonya'da bir bayan, evli olan sevgilisinin hamile olan eşini öldürtmek için 136 bin dolar karşılığında kiralık katil tuttu. Ancak kiralık katil, üstlendiği işte başarılı olamadı. Bunun üzerine bayan, polise giderek kiralık katil hakkında şikayetçi oldu.

-Danimarka'da, hapishane görevlilerini atlatarak mahkumların arasına karışan ve gönüllü olarak 1 geceyi içeride geçiren 43 yaşındaki Per Thorbjoern Lonka, ertesi gün yakayı ele verince 2 ay hapse mahkum edildi. Mahkemede, eşek şakası yaptığını söylemesine rağmen ceza almaktan kurtulamayan Per Thorbjoern Lonka bu sefer zorunlu olarak, hem de 2 ay içeride kalacak.

- İskoçya'da farklı suçlardan aynı hapishanede yatan ikiz kardeşlerden biri yanlışlıkla diğerinin yerine tahliye edildi. Hapishane idaresi, cezası dolan ve tahliyesini isteyen asıl kişiyi de serbest bırakmak zorunda kaldı.

- İngiltere'de 11 yaşındaki David Dyas adlı öğrenci, yediği elmanın artığını yere attığı gerekçesiyle 50 sterlin (117 YTL) para cezasına çarptırıldı. Doncaster şehrinde okul çıkışı hızlı adımlarla evine gitmekte olan David Dyas, cebinden yanlışlıkla yere düşürdüğü elma artığını ikaz edildikten sonra almasına rağmen evine gelen 50 sterlin ceza makbuzunu görünce gözyaşlarına boğuldu. David Dyas 35 sterlini annesinden geri kalanı da yılbaşında toplayacağı harçlıktan biriktirerek cezasını ödeyecek.

-Çek Cumhuriyeti'nde taksicilerin taksimetrenin ayarıyla oynayarak müşterilerden çok fazla para aldığı şikayetlerinin artması üzerine, Prag Belediye Başkanı, İtalyan turist kılığına girerek bindiği takside taksimetrenin 6 kat daha fazla para yazdığını görünce neye uğradığına şaşırdı. Belediye Başkanı, "Taksimetrenin fazla yazmasını bekliyordum; ama bu kadarına da pes doğrusu" dedi.

- Almanya'da genç bir kadın, eski sevgilisiyle birlikte olan yakın arkadaşının şampuanına tüy dökücü epilasyon kremi koyduğu için 'yaralamaya kast' suçundan 6 ay hafif hapis cezasına çarptırıldı.

- Almanya'da yanlışlıkla öldü diye kaydedilen bir kadına, yerel idare gerçekten yaşadığını belgelerle ispatlamasını istedi.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: olaylara bak yaff

Süper yaa... Helal yani, bizde nerede o incelik. Ellerine sağlık canım, çok hoşmuş.

olaylara bak yaff konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. olay olay olay!!! çanta modası

olay olay olay!!! çanta modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. olay olay olay Kıvanç Tatlıtuğ nerde olay orada

olay olay olay Kıvanç Tatlıtuğ nerde olay orada

kıvanç tatlıtuğ dövmeleri kivanç tatlitug dövmesi kıvanç tatlıtuğ dövme tatlıtuğun dövmesi tatlıtuğun dövmeleri Arap ülkelerinde kasıp kavuran yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un dizileri patlama yapıyor... AŞK-I MEMNU'YA ARAPLAR NE DİYECEK? GÜMÜŞ VE MENEKŞE İLE HALİL DİZİLERİYLE ARAPLAR ARASINDA POPÜLER OLAN KIVANÇ TATLITUĞ, AŞK-I MEMNU'YA NASIL TEPKİ GÖSTERİLECEĞİNİ MERAK EDİYOR... Gümüş...
  3. komik olaylar .....

komik olaylar .....

Kadın , 26 , Ankara Şiddetli kavgamız sırasında : "Gidiyorum ben, bitti!" dediğimde "Dönerken mutfaktan su getir, sana laf anlatacağım diye boğazım kurudu!" diyen kocamı huzurlarınızda yılın kozalağı seçiyorum. Kadın , 22 , Ankara Yolda yürürken güneş gözlüklü, kulaklıklı bit tipin bana baktığını fark ettim. Tam yanından geçerken : "Gözlük var diye baktığını...
  4. Uyuz olaylar

Uyuz olaylar

UYUZ OLAYLAR 1- Radyonun yanında durduğunuzda sesin pürüzsüz bir şekilde çıkıp, radyonun yanından ayrıldığınızda cızırdamaya başlaması. 2- Markette ödeme kuyruğunda önlerde bir yer kapmışken, arkanızdakilerin yeni açılan bir kasaya hücum etmeleri. 3- Size '' sana bir soru sora bilirmiyim? '' diye soranlar. 4- Arkanızdaki arabanın şoförünün sırf bir yayaya yaya geçidini kullanması için...
  5. olay olay olay

olay olay olay

nil erkoçlar erkek olduu işte kardeşinin açıklamaları Hiçbir zaman kadınsı olmadı Nil Erkoçlar, iddia hakkında konuşmak istemedi, sadece “Herkes beni bu konu için arıyor, konuşmak istemiyorum” dedi. İlk açıklama ise genç oyuncunun kardeşi Nur Erkoçlar’dan geldi. Erkoçlar, haberlere Twitter’dan yazdığı mesajlarla tepki gösterdi: “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça...

Sayfayı Paylaş