gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Olayları önceden hisseder misiniz?

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

olayları önceden hissetmek önceden hissetmek olayları hissetme olayı Ewet hanımlar.. Olayları önceden hissedebilir misiniz?Mesela rüyanızda yaşayacaklarınıza dair yakın birşeyler gördünüz mü?Haydi paylaşalım....

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Olayları önceden hisseder misiniz?
    ilk ben başlayayım...
    bu bana çok olur..rüyamda gördüğüm birşeyi çoğu kez yaşarım..en son gördüğüm rüyamda çok etklendim..kaç gün kendime gelemedim..rabbim inşallah yaşatmaz böyle birşeyi:cry:

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Ce: Olayları önceden hisseder misiniz?

evet genellikle rüyalarım çıkar. bide konsantre yeteneğim var. ne yi düşünürsem onla karşılaşırım yada beni arar:)

Olayları önceden hisseder misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk-ı memnu,34 sene öncede olay yarattı...

aşk-ı memnu,34 sene öncede olay yarattı...

Aşk-ı Memnu, 34 sene önce de olay yaratmış Halit Ziya Uşaklıgil'in romanından ilk kez1975 yılında TRT için diziye uyarlanan Aşk-ı Memnu, o dönemde de tartışmalara neden olmuş. Habertürk'te İclal Aydın'ın programına konuk olan oyuncu Itır Esen, o dönemde Nihal'i oynadığı dizinin, tıpkı şimdi olduğu gibi tepki çektiğini anlattı. Türk televizyon tarihindeki ilk dizi olan ve Halit...
  2. İsmim kişiliğimi önceden belirtir mi?

İsmim kişiliğimi önceden belirtir mi?

Merhaba .Benim adım Ezgi.İsmim kişiliğimi önceden belirtir mi? Ayrıca Kuran'da İsmimin olmaması ne gibi şeyler ortaya çıkarır?İsim analizimi yaparmısınız? Kilis-Ezgi P.
  3. olay olay olay

olay olay olay

nil erkoçlar erkek olduu işte kardeşinin açıklamaları Hiçbir zaman kadınsı olmadı Nil Erkoçlar, iddia hakkında konuşmak istemedi, sadece “Herkes beni bu konu için arıyor, konuşmak istemiyorum” dedi. İlk açıklama ise genç oyuncunun kardeşi Nur Erkoçlar’dan geldi. Erkoçlar, haberlere Twitter’dan yazdığı mesajlarla tepki gösterdi: “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça...

Sayfayı Paylaş