gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

öldü iki dakika önce....

Konu, 'Çöplük' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ana öldü iki dakika önce!

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

güzelmişşşşşşşşş

4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    ellerine sağlık bacımm :18:

5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
  6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel olmuş emeğine sağlık

7. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    güzel olmuş tatlım benimmm

8. ebosum

ebosum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet kimse ölmesin

öldü iki dakika önce.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölüme 1 Dakika Kala

Ölüme 1 Dakika Kala

giyotin korkunç . _-ÖLüMe 1 DaKiKa KaLa-_ Hapishanede on iki yıl geçiren bir adam tanırım.Üzerine kirizler gelirdi.Bir çocuk gibi hüngür hüngğr ağladığını gördüm.Hatta bir gün İNTİHARA bile kalkıştı.Hapishanede ki hayatı çok kötüymüş,ama bu,hiç kuşkusuz o denlide değersiz değil.Orada örümcek ve pencerenin altında büyüyen bir ağaçtan başka tanıdığı da olmamış...Fakat size geçen yıl...
  2. İkiz gebeliklerde ölüm oranı

İkiz gebeliklerde ölüm oranı

anne karnında ikiz bebek ölümü ikiz bebeklerde hangisi büyük olur bebeklerden hangisi büyük olur bebeklerden birinin ölümü ikizlerden birinin anne karnında İkiz gebeliklerde yavrunun anne karnında ölme ihtimali daha mı yüksektir? İKİZ ve çoklu gebeliklerde yavrunun anne kamında ölme ihtimali daha yüksektir. Bu ihtimalin sebebi plasentanın yavrulan beslemekte yetersiz kalmasına bağlı...
  3. Ölümden Öte ...

Ölümden Öte ...

Ölümden Öte Tarif edebilirmisin sonsuzu? Peki ya sonsuzdan ötesini? Gösterebilirmisin bana? Demesin o yüzden kimse, 'biliyorum sevgini' Bilemez kimse, bilemez benden baska, kalbimden baska Bicilemez, sevgim... 'Sevgi' sözcügü bile az gelir sana olan duygularimi adlandirmak icin. Ask peki? Yaninda bir hic kalir... Arama bosuna, bulamassin adini, adsizdir.. Bulunmaz tarif edebilen...
  4. İki Dakika Huzur Ver”

İki Dakika Huzur Ver”

Bir Ruhun Son Çırpınışlarındayım Sanki Sözcükler Boğazımda Düğümleniyor İnlemeler Kalıyor Geriye Parçalanırcasına Koşmak İstiyor Bedenim Ciğerlerimi Yırtarcasına Bir Ruhun Son Çırpınışlarındayım Sanki Sözcükler Boğazımda Düğümleniyor İnlemeler Kalıyor Geriye Parçalanırcasına Koşmak İstiyor Bedenim Ciğerlerimi Yırtarcasına Ve Ruhen Çekilen Acının İzleri Var Bedende... Hiç bir...
  5. ölü olan ikiz bebekler

ölü olan ikiz bebekler

Merhaba arkadaşlar yeni katıldım 7aydır ikinci çocuğu istiyoruz bi kızım var 3yaşında ben rüyaya niyetli yattım yani rabbim hayırlı bir evlat vereceksen rüyamda malum et diye ve gördüm kayinvalidem hamile ikiz kızlara ama bebekleri doğmuş ölmüş o bebekler için mevlüt veriyoruz bebeklerin ölüleri kundakta bir masanın üstünde mevlütte. Gidiyorum ve bebeklerin ölü olduğunu görüyorum sonra arkamı...

Sayfayı Paylaş