gebe
  1. -merve

-merve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Öldüğü gece anneannemi gördüm

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında -merve tarafından paylaşıldı.

3-4 hafta kadar önce anneannemi kaybettik. Anneannem felçliydi. 15 yaşındayım. Anneannemi çok severdim. Onun da beni çok sevdiğini biliyorum. Küçükken bana çok bakmıştı. Öldüü gece bir rüya gördüm ama öldüğünden henüz haberim yoktu. Rüyamda dağ gibi bir yerde topraklık açık bir alanda duruyorum. Anneannem normal bir arabayla yaklaşıyor. Arka koltuktan yanında 2 kişiyle birlikte iniyor. Bu 2 kişiyi hatırlamıyorum. Ama sanırım tanımadığım insanlar. Sonra anneannem yürüyordu ve ben de iyileşmişsin diye boynuna atlıyordum. O da yüzümü okşayıp, iyileştim kzım, iyiyim meraketme diyordu. Ama üzerinde siyah bir takım elbise vardı. Saçlarının rengi değişmişti. Soylu bir insan gibi görünüyordu. ***** hakkında tahmini bile olan varsa belirtsin lütfen, bu benim için çok önemli :) Özellikle üzerindeki kıyafetin siyah renk olması ilginç geliyor bana. Lütfen açıklığa kavuşturun :)

Öldüğü gece anneannemi gördüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anneanneme gecıken ıtırafım

anneanneme gecıken ıtırafım

ay ben gene bı ıtırafta bulunucammm anneanne hanı senın su ıkıde bırde kaybolan yazmaların vrdı yaa ıste onlar zamanında benınn barbıe bebeklerıme cok guzell gelınlık oluyoduu anları da ben alıyordum hırsızların bı sucu yoktu yanı son zamanlarda bosuna ıcerıye asmıstın camasırları:D:D:D:D:D:D:D:D:
  2. Anneannem :(

Anneannem :(

Canım meleklerim anneannem çok hasta.Şeker hastasıydı zaten ama bu sefer nası olduysa şekeri 40 a düşmüş bi inip bi çıkıyo.Çok kötü olmuş yüzü gözü morarıp şişiyomuş acaba bu hastalık hakkında otlar flan bilen warmı ya yakınlarınızda akrabalarınzda diyabet hastası warmı bi sorun ya bende netten araştıorum ama bulamıyorum bişey :(
  3. rüyamda ölmüş babaannemin yeniden öldüğünü ve arkadşımın evinde yattığını gördüm

rüyamda ölmüş babaannemin yeniden öldüğünü ve arkadşımın evinde yattığını gördüm

rüyamda ölmüş babaannemin yeniden öldüğünü ve arkadşımın evinde yattığını gördüm bide rüyamda kimse ağlamıyordu bi tek ben ağlıyordum bunu yorumlarsanız çok sewinirim şimdiden teşekkürler.
  4. Vefat eden dedemin öldüğü gece bir rüya gördüm.

Vefat eden dedemin öldüğü gece bir rüya gördüm.

Rüyamda memleketimi gördüm, normalde kıraç bir bölgedir bizim oralar. Ama rüyamda çevreye hakim bir tepeden memleketime bakıyorum ve her yer yemyeşil, kocaman ağaçlar, ortasından da kocaman bir nehir yavaş yavaş akıyor, hatta nehrin içinde küçük adacıklar var, etrafta kuşlar uçuşuyor. Rüyamda diyorum Allah'ım ne güzel olmuş benim memleketim. O rüyayı gördükten sonra ertesi gün haber aldım ki...
  5. Bu raf modelini gece görsem korkarım

Bu raf modelini gece görsem korkarım

Raf modelleri Ayı şeklinde raf Çok değişirk raf modelleri var ama ben bunu ilk defa görüyorum. Benim tercih edeceğim bir raf modeli değil çünkü ben bunu gece görsem çığlığı basarım. Ama butlak bununda bir beğeneni vardır. O yüzden sizlerle bu hayvan figürlü rafı paylaşmak istiyorum. güvercin duvar rafı sempatikti ama bunun yorumunu size bırakıyorum:)

Sayfayı Paylaş