gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Öldür Beni Fİlm Tanıtımı

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Yönetmen: Korhan Uğur Oyuncular: Burak Sarımola, Mehmet Erbil, Nihan Aslı Elmas, Erol Alpsoykan Dil: Türkçe Tür: Fantastik, drama

İnsanoğlunun hep peşinden koştuğu ideallerden biri ölümsüzlük. Ama peki ya insan hiç ölmeyeceğini öğrense neler yapar. İşte Korhan Uğur'un senaryosunu yazdığı ve yönettiği film, bu soruya cevap arıyor.

Konusu
    Ozan ve Atilla, çeşitli köyleri gezip köy yaşantılarını ve yöresel yemekleri konu edindikleri bir televizyon programı hazarlamaktadırlar. Bir gün yolları Dikili’nin gizemli bir köyüne düşer. Bu köyde Emine Teyze’nin esrarengiz şerbetinden içen Ozan’ın hayatı birdenbire değişir.

Ozan yaşadığı değişikliğin ne olduğunu algılamaya çalışırken, birdenbire ölümsüzlüğe erdiğini farkeder. Ancak şerbetin diğer etkisi daha vardır: bu şerbetten içenler ne olursa olsun köyü terk edememektedirler. Şerbeti tatmamış olan Atilla, arkadaşını orada bırakır ve kaçar. Köyde yalnız başına kalan Ozan’ı teselli etme işi de köyün muhtarı Hulusi Dede’ye düşer.

Bir süre sonra Ozan’ın kız arkadaşı Duygu da köye gelir. Ne var ki, Ozan’ın ölümsüzlüğe kavuşmuş olması ve tüm yaşananlara bir anlam verememesi kafasını epeyce karıştırmıştır. Duygu da çareyi Ozan’ı terk ederek köyden kaçmakta bulur.

Ozan çok geçmeden köydeki tek ölümsüz kişinin kendisi olmadığı anlar. Köydeki herkes Emine Teyze’nin şerbetinden içmiştir ve ölümsüz bir hayata kavuşmuştur. Hulusi Dede, Ozan’a bu köyde yaşamanın bir fırsat olduğunu, kısa hayatta yapmak isteyip de yapamadığı her şeyi burada yapabileceğini anlatır. Köydeki herkes, yapmak isteyip de yapamadıklarını bir liste haline getirmiştir ve tek tek bunları yapmaya çalışmaktadır. Şimdi liste yapma sırası Ozan’a gelmiştir…

Öldür Beni Fİlm Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güz Sancısı Film Tanıtımı

Güz Sancısı Film Tanıtımı

Tür : Dram Gösterim Tarihi : 23 Ocak 2009 Yönetmen : Tomris Giritlioğlu Senaryo : Nilgün Öneş , Etyen Mahçupyan , Yılmaz Karakoyunlu (Kitap) Yapım : 2008, Oyuncular Murat Yıldırım (Behçet) , Beren Saat (Elena) , Okan Yalabık , Belçim Bilgin Erdoğan (Nemika) , İlker Aksum , Hüseyin Avni Danyal (Kenan Bey) , Umut Kurt , Avni Yalçın , Tuncel Kurtiz (Kamil Efendi) , Zeliha Berksoy...
  2. The Spirit Film Tanıtımı

The Spirit Film Tanıtımı

Yönetmen: Frank Miller Oyuncular: Jaime King, Gabriel Macht, Dan Gerrity, Scarlett Johansson Dil: İngilizce Tür: Fantastik, aksiyon Sincity, 300, ve Elektra'nın yazarı ve Sincity üçlemesinin yönetmeni Frank Miller bu kez Will Eisner'ın çizgi romanını beyazperdeye aktardı. Filmin senaryosu da Miller'a ait. Konusu Spirit, maskeli ve etrafı güzel kadınlarla dolu bir...
  3. Nefes Film Tanıtımı

Nefes Film Tanıtımı

Az izleyicili bir seansda, ışıkların bir kısmının sönüp filmin jeneriğinin akmaya başlamısıyla film üzerine düşünmeye başlamam bir olmuştu.Rus ekolünden bir ritmle akan filmde karşılaşacağımın, düşük bir tempo ve o ekole öykünen bir yönetim tarzıyla sanatsal kaygıların ağır bastığı bir sinema diline sahip, yoğun dikkat harcamam gereken bir seyir olacağıydı... Bir an soyut bir tablonun...
  4. ''Ölüm Odası'' Film Fragmanı ve Tanıtımı

''Ölüm Odası'' Film Fragmanı ve Tanıtımı

ölüm odası, fragmanı, tanıtımı, temmuz 2011, konusu, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bugün gösterime giren filmin tanıtımı ve fragmanı şöyle; Orjinal Adı: Chatroom Yönetmen: Hideo Nakata Oyuncular: Aaron Johnson, Imogen Poots, Matthew Beard, Hannah Murray Senaryo: Enda Walsh Görüntü Yönetmeni: Benoit Delhomme Müzik: Kenji Kawai Tür: Gerilim - Dram Süre: 97 dk....
  5. "Benim Dünyam" Film Tanıtımı ve Fragmanı

"Benim Dünyam" Film Tanıtımı ve Fragmanı

benim dünyam filmi, benim dünyam fragman, benim dünyam filmi tanıtım Sevgili melekler, Uğur Yücel ve Beren Saat başta olmak üzere pek çok ünlü ismi bir araya getiren film "Benim Dünyam" ın fragmanı yayınlandı. 1950’li yılların Büyükadası’nda, iki yaşındayken geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle hem kör hem sağır olan, bu nedenle hiçbir kavramı “bilmeyen”, çevresiyle tamamen uyumsuz...

Sayfayı Paylaş