gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Öldür Beni Filmi

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Öldür Beni
    Her insan ölümsüz olmak ister. Öldür Beni filmi de bu temanın tersini işliyor. Ölümsüz olmanın bedeli ve ölme arzusunu sıra dışı bir hikaye ile biz sinema severlere anlatıyor.
    Öldür Beni filminin yönetmeni ve senaristi Korhan Uğur ve bu onun ilk filmi. Zaten filmin oyuncu kadrosuna bakınca da mütevazi bir kadro ile beyazperdeye geldiğini görüyoruz. Fakat filmi diğer türk filmlerinden ayrı kılan filmin konusu ve senaryosu.

Öldür Beni filminin konusu yöresel yemek tarifleri konusunda bir televizyon programı yapan iki gençin gizemli bir köye uğraması ve burda Ozan'ın sihirli bir şerbeti içmesi ile ölümsüz olmasını anlatıyor. Ozan ölümsüz olmanın bedeli olarak hayatını o köyde geçirmek zorundadır. Şerbeti içen kişi köyü terk edemez ve ölümsüz olarak köyde yaşamak zorundadır. Zamanla en yakın arkadaşı ve sevgilisi bu gizemden kaçar ve Ozan'ı köyde yalnız bırakır. Ozan için yapacak tek bir şey vardır. Normal insanların bir ömürlük kısa hayatlarında yapmaya zaman bulamadığı herşeyi yapmaktır.

Türk sinemasında böyle ilginç filmler oldukça zor açıkçası. Dram ve komedi filmleri dışında sinema salonlarında bir türk filmi görmek insanı şaşırtıyor. Öldür Beni filminin sıradışı konusuna da bakınca insan merak ediyor ve sinemaya gidip izlemek istiyor açıkçası. Umarım bu sıradışı hikayeyi sürükleyici kılan ve sinema severlerin filmden zevk almasını sağlayan unsurlar vardır. İyi Seyirler...

Öldür Beni Filmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gitmen benim ölüm günümdür!

gitmen benim ölüm günümdür!

GİDİYORSUN YA... KARA BULUTLARI KATMIŞ ARDINA ACILARI YÜKLENMİŞ SIRTINA DÖRT NALA GELİYOR YANLIZLIĞIM. GİDİYORSUN YA.. NEKADARDA MUTLU ÇARESİZLİKLER YÜREĞİMİN GERGEFİNDEN CIMBIZLARLA ÇEKİYOR NAKIŞ NAKIŞ UMUTLARI GİDİYORSUN YA... RENKLERİNİ SİLİYOR TUVALİM KARASI BANA GECELERİN CEFASI BANA ELDE KALAN TEK RESİM GÖZLERİNİ SEYREDECEĞİM GİDİYORSUN YA... GİYOTİNE GİDİYOR...
  2. Beni Aya Uçur Filmi

Beni Aya Uçur Filmi

funda sularöz Ben oradaydım, çimenlerin arasından geçtim. Yanı başımdan bir roket geçti, başımın üstünden sinekler geçti. Ama o kadar şirindiler ki, bu beni mutlu etti. İşte dünyanın tamamı 3D olarak tasarlanan ve yaratılan ilk bilgisayar animasyon filmi, hem de gerçeklik hissini kat kat arttıran REAL D teknolojisi farkıyla. Yakın zamanda vizyona giren Dünyanın Merkezine Yolculuk filminin...
  3. ' AmiN ' de öLdür beni !

' AmiN ' de öLdür beni !

Hüznümü yutan suskunluklarda gözlerimin parantezine kapandım…ellerim şeytanın yüzündeydi…gezdim …ürktüm…yokluğunun istanbul´una Fatih olamadım…hezimetindeyim!… Gidişine virgül atarken,sesinin ünleminde intihar eden noktalara kırıldım…tırnaklarımla yüzümün parantezini açamadım…kalbimi kaşıyan soruların işaretinde kimsesizliğimi astım…kelimeler can kırıkları şimdi,konuştukça...
  4. Öldür Beni Fİlm Tanıtımı

Öldür Beni Fİlm Tanıtımı

Yönetmen: Korhan Uğur Oyuncular: Burak Sarımola, Mehmet Erbil, Nihan Aslı Elmas, Erol Alpsoykan Dil: Türkçe Tür: Fantastik, drama İnsanoğlunun hep peşinden koştuğu ideallerden biri ölümsüzlük. Ama peki ya insan hiç ölmeyeceğini öğrense neler yapar. İşte Korhan Uğur'un senaryosunu yazdığı ve yönettiği film, bu soruya cevap arıyor. Konusu Ozan ve Atilla, çeşitli köyleri gezip...

Sayfayı Paylaş