gebe
  1. bubukuzu

bubukuzu Forum Okuru

ölecegim tarih

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında bubukuzu tarafından paylaşıldı.

cok merak ediyorum

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın bubukuzu, Geleceği sadece Allah bilebilir. Öleceğiniz zamanı düşünerek kendinizi çıkmaz yollara sokmayın, psikolojinizi bozmayın. Ne demişler? Hiç ölmeyecekmiş gibi bu dünya için, yarın ölecekmiş gibi öbür dünya için çalışmak lazım :tik:

ölecegim tarih konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarih

Tarih

Rüyada görülen tarihlere çok dikkat etmek gerekir. Bu belirli bir zamanı işaret eder. Ayrıca tarihi oluşturan tüm sayılar ayrı ayrı da yorumlanır.
  2. Tunus Tarihi

Tunus Tarihi

tunus tarihi tunusun kıyafetleri tunusun bağımsızlığı tarihi tunus kıyafetleri Mistik bir geçmişe sahip olan Tunus gerek tarihi yapısıyla gerek büyüleyici atmosferiyle gerçekten çok güzel bir yer.Eğer sizde benim gibi mistik bir tarihi geçmişe sahip olan yerleri seviyor ve merak ediyorsanız size Tunus hakkındaki tüm bilgileri veriyorum Başşehir Tunus 1574 yılına kadar tekrar Hafsi...
  3. Suriye Tarihi

Suriye Tarihi

suriye tarihi Şimdide kapı komşumuz Suriye'nin tarihi geçmişine göz atmaya sıra geldi.Suriye hakkında merak ettikleriniz tarihi geçmişini bilmek istiyorsanız bilgileri sizinle paylaşmak istiyorum:) Suriye, toprakları üzerinden çeşitli medeniyet ve kültürlerin geçtiği ve pek çok istilaların, hadiselerin meydana geldiği, eski ve kritik bir mevkiye sahiptir. Ülkeye ilk yerleşenler Hazret-i...
  4. Şanlıurfa Tarihi

Şanlıurfa Tarihi

şanlıurfa Peygamberler şehri olarak bilinen Şanlıurfa Tarihini öğrenmek istermisiniz meleklerim :tik: ESKİ ÇAĞLARDA ŞANLIURFA Şanlıurfa'nın bilinen belgesel tarihi M.Ö. 2000 yıllarında Hurri-Mitanni ile başlar. Bu devletin başkenti Vaşugan (Resul Ayn)'di. Bu dönemde Şanlıurfa büyük bir kültür merkezi olmuştur. Daha sonra büyük tarihi göçlerle bu bölgeye Sümerler ve Sümer Uygarlığı hakim...

Sayfayı Paylaş