gebe
  1. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

Öleceğinizi bilseniz nasıl bir vasiyet hazırlardınız ?

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında mavi_kelebek tarafından paylaşıldı.

kızlar hepimiz bir gün ölecez tabiki allah gecınden versın dıyorum :D:D ama öldünuzde vasıyet olarak ne yazrdınız kısaca yanı vasıyetınızın ne olmasını ısterdınız:D:D

2. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    valla mavi eşim benden önce öldüyse onun yanına gömülmek isterdim bide eşyalarımın saklanmasını isterdim :)

3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

aynen metanım ben mezarımın sureklı zıyaret edılmesını ısterdım mezarımda cıcekler olsun
    bıde süreklı hatırlanmak ısterım kımse benı unutmasın :(

metanoyam bunu beğendi.
  4. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

ben hiç düşünmedim böyle bişeyi çok soğuk bi konu sevmedim be mavi :))

5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

evet cok soguk nılım ama elbet o soguk konuyu yasıycaz hepımız bugun şom lugumtutmus

6. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

valla biliyorum canım hep dua ediyordum depremden sonra oldu bu bende önce ben öleyim sevdiklerimin acısını görmeyim die.. şimdi de öyle eşimden önce ölürsem çocuğumuz olmadan tekrar evlenip baba olmasını isterim ve adımı koymasını vasiyet ederdim :p çok fenayım dimi :D

metanoyam bunu beğendi.
  7. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    eğer önce ben ölürsem kocam bidaha evlenmesin derdim zaten sürekli sölerim bunu:cry:

8. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

sende az degilsin nilim haaa cocuguna ısmını koysun yaa eşi ıstemzsene yapıcan hahaha

- - - Updated - - -

sana katılıyorum bıtanesı ben istemem sahsen :(

9. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

evlenmesin o zaman :))))))))))) ya adımı koyar ya evlenmez ben onun için baba olsun diye istiyorum oda beni düşüncek banane :p

10. sultansu

sultansu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    ben ölürsem bi zahmet borçlarımı ödesinler diye liste bırakırdım. Öte yana ah alıp gidemem ödesinler, tertemiz göndersinler beni. hahaha

Bi de mezarım belli olmasın isterdim bir çiçek bahçesine ya da ormanlık alana gömsünler. gerek yok seremoniye falan. gelip gidip ağlamasınlar tepemde. ama mutlaka bir hayır dağıtsınlar arkamdan. öyle eş dost tanıdığa falan değil. Fakir fukarayla yapsınlar mevlüdümü. ihtiyacı olan yesin ötekiler başsağlığına gelir nasılsa...

11. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

harıka bır vasıyet sultanım hıc aklıma gelmemıstı hayır dagıtmak evet cok guzle bısey bende ısterdım :D:D

sultansu bunu beğendi.
  12. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Hamileyim ben bu soruyu cevaplayamam suan o psikolojiye sahip degilim hahaha

13. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

vay delüü vaay hahaha

14. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Eşime hep şunu söylerim ölüm hepimizin başında ne zaman ne şekilde öleceğimizi Allah dan başka kimse bilemez ama eğer ben ölürsem senden önce diyorum yanımdan yer ayır Allah gecinden versin ilerde sen de yanımda ol diyorum yani yan yana defnetsinler bizi...

15. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

güzelmıs mavım bend öle ıstıyorum...

Öleceğinizi bilseniz nasıl bir vasiyet hazırlardınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl Öleceğiz ?

Nasıl Öleceğiz ?

HER SABAH binbir ümit ve neşe ile bizi hayata çağıran o kadar iş ve o kadar ses var ki, gözlerimizi açar açmaz bir koşuşturmadır başlıyor... Ve kendimizi birdenbire yaşamın tam ortasında buluyoruz. Şu eksik, bu lâzım, haydi onu da yapayım derken, ertelediğimiz nice güzellikler hep bir başka güne taşınıyor. Birbiri ardınca nice mevsimler geçiyor. Halbuki, yaşadığımız bir başkasının hayatı...
  2. Vasiyet

Vasiyet

Malını bir kimseye vasiyet etmek, o kimse ile aralarında bir münasebetin - iyilik, yardım, iş akdi, uzlaşma, barışma, kavuşma, barışma vs.- meydana gelmesine yahut bir yerde buluşmaya; Vasi tayin etmek, birine görev ve vekalet vermeye; Vasi (tayin) edilddiğini, birinin kendini vasi yaptığını görmek, kendine bir işin havale edilmesine, verilen haberin doğruluğuna, bilgi ve itibar sahibi olmaya,...
  3. bir şahitin vasiyeti :(

bir şahitin vasiyeti :(

BİR ŞEHİTİN VASİYETİ Gene hangi dua’yı okudun anne, Vurulduğum yerde güneş açtı Yine mi ağlıyorsun anne, Cennetime yağmur yağdı Üzülme anne ağlama, sırtımdan yedim kurşunu kalbimden değil. Öylece duruyor hayallerim, vatanım şerefsizlere yar değil. İzin günümde be anam. Yârime mektup yazdım o gün. Kınalı ellerinin kokusunu özledim demiş, Bir kalp çizip içine de şafağımı yazmıştım....

Sayfayı Paylaş