gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Ölen Bayan

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

ölen bayan Arkadaşlarım ören bayanımız vardı ya artık hakkın rahmetine kavuşmuş bundan sonra artık adı ölen bayan olmuş buyrun altta:hhh:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Ölen Bayan
    Çok güzel :)

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
  4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha hahaha hahaha alemsiniz yaa :D

5. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
  6. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    şuan varya gülmekten koptum bende ip tanıtımı icin falan konu acıldı Ören yazacaklarına Ölen yazdılar heralde dedim ama meğersem komik resimler bölümündeymiş zuhahah :D

Ölen Bayan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İçimde Ölen Biri Var...!

İçimde Ölen Biri Var...!

Her şey güzel olacak" diyor içimden bir ses. "Her şey güzel olacak"... İnanmak istiyorum. Her şey güzel olsun istiyorum. Her şey bitiyor. Canımı yakanın ne olduğunu bilsem, uzaklaşsam ondan, ulaşamasa bana, yanmasa canım bu kadar. Çeksem gitsem, çok uzaklara gitsem, kendimden gitsem,kafamdakilerden gitsem, zorunluluklardan gitsem, sorumluluklardan gitsem, upuzun,sapsarı bir...
  2. Ölen Balinalar

Ölen Balinalar

Kıyıya vuran balinalar uzun süre farkedilmeyince birçoğu yaşamını yitirdi Yeni Zelanda’da hafta sonu kıyıya vuran 125 balina öldü. Yeni Zelanda’nın Kuzey Adası Coromandel Yarımadası Carnille kumsalına vuran pilot balinalarından 43’ü, bakanlık çalışanları ve gönüllülerce açık denize sürülerek kurtarılabildi. Zoologlar, dünyada balinaların neden kıyıya vurduğunu bugüne dek çözemedi. Kıyıya...
  3. ölesine :)

ölesine :)

dostlukmuş, ölüme yürümekmiş, üstüne titremekmiş, vefaymış aşk dediğin zavallı bir kapıyı duvara çarpıp çıkıncaya kadarmış bana komaz deyip acını bir kilo rakıya gömsende geceyarıları asıl sancı uyandığında bütün odaları boş görünce koyarmış..
  4. Ölenin arkasından yapılacak ameller

Ölenin arkasından yapılacak ameller

Her insan, kendisi için takdir buyrulan ömür bittiğinde, içinde bulunduğu şu geçici dünya hayatından asıl yurdu olan Âhiret’e göç edecektir. Bu takdir, peygamberler de dahil olmak üzere bütün varlıklar için geçerlidir. Nitekim Kur’ân-ı Kerim de, “Her nefis ölümü tadıcıdır.” (Âl-i İmrân, 3/185) âyeti ve daha başka bazı âyetlerle (Cuma, 62/8); (Nisa, 4/78) bu gerçeği ifade etmektedir. Hakikat...

Sayfayı Paylaş