gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Olen esimi hasta yataginda hafiflemis gordum.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar, 3 ay once esim vefat etti; onca dualarimdan sonra nihayet dun aksam kendisini ruyamda gorebildim; ama bir turlu ne anlama geldigini yorumlayamadim. Nour yardimci olursaniz cok sevinirim. Esimi, hasta yataginda gordum. Doktorlar, alin evinize goturun, yapacak birsey yok, dedi. Ben de, o esnada, esimin basini yataginda duzeltmeye calistim. Normalde kilolu olan esimi hareket ettirmek zorken, esim sanki hafiflemis ve kendisini bir kagit bebek misali rahatca yataginda duzelttim.

Sizce bu ne demek oluyor?

Saygilar...

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgili Dostlar, nolur bir fikriniz varsa yardimci olabilir misiniz?

Olen esimi hasta yataginda hafiflemis gordum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hasta

hasta

Rüyasında hastalandığını görmek sağlığın iyi olduğunu anlatır. Pek nadir hastalık rüyası olduğu gibi çıkar. Hasta olarak yattığını gören yola gidecek demektir.. Rüyasında hastalandığını görmek sağlığın iyi olduğunu anlatır. Pek nadir hastalık rüyası olduğu gibi çıkar. Hasta olarak yattığını gören yola gidecek demektir.. Rüyasında hastalandığını gören kişinin telaşlanmasına gerek yoktur. Böyle...
  2. Hasta

Hasta

Hasta Doktorların müşterilerine verdiği ad.
  3. yatagım yuvarlak olsun

yatagım yuvarlak olsun

sahsen ben böyle istiyorum çok hoş
  4. haminizi xos gorduk....

haminizi xos gorduk....

Salam,men araniza Azerbaycandan qatiliram. Sizin aranizda olmaq Cox gozeldi. Bura cooox maraqlidi...
  5. Hastayım

Hastayım

Meleklerim günaydın bu sabah bulantı ve kusmayla uyandım halada bulantım devam ediyo ve çok halsizim bulantımın geçmesi için ne yapabilirim bana fikir verirseniz çok sevinirim

Sayfayı Paylaş