gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Olimpiyat

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Dünya ve çevre ile ilgili büyük haberleri ve olayları işaret eder.

Olimpiyat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Antik Çağda Olimpiyatlar

Antik Çağda Olimpiyatlar

Olimpiyatlar antik çağda, M.Ö. 776 tarihinde Yunanlılar tarafından başlatılmıştı. Ve bu “Antik Olimpiyatlar” hiç kesintiye uğramadan Yunanistan’ ın Peloponnes Yarımadası’ nın Güneybatısındaki eski Olimpia’ da tam 1200 yıl boyunca devam etti. (Özünde Yunan Birliği’ ni sağlayıcı nitelikleriyle Olimpia, Pythia, Nemea ve İsthmia oyunları dört taneydi.) Pythia Oyunları tanrı Apollon adına önce 8...
  2. Erzurum olimpiyatları

Erzurum olimpiyatları

erzurum olimpiyat tesisleri erzurum olimpiyatlari olimpiyatlar erzurumdaki olimpiyatlar olimpiyat resimleri Ben dün bu habere takıldım tv de Bence bu konuyu haber deiğilde artık Erzurumun bir parçası olarak görmemiz lazım . Tekstil gibi ağır sanayi kurmanın zor olduğu şehir, olimpiyatların heyecanıyla turizme yöneldi. Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, 10 bin turist...
  3. 2012 Olimpiyatları Nerede Yapilacak?

2012 Olimpiyatları Nerede Yapilacak?

2012, olimpiyatlar, nerede, londra, paris konulari burada melekler Merhaba Melekler, 2012 Olimpiyatları'nın programı belli oldu İngiltere'nin başkenti Londra'da yapılacak 2012 Olimpiyat Oyunları'nın programı belli oldu. 26 olimpik spor dalında 600'den fazla müsabakanın yapılacağı 2012 Olimpiyatları'nın açılış töreni 27 Temmuz'da, yerel saatle 19.30'da gerçekleştirilecek. Büyük...
  4. Paralimpik Olimpiyatlarının Anlamı Nedir ?

Paralimpik Olimpiyatlarının Anlamı Nedir ?

Paralimpik olimpiyatları ne demektir Paralimpik Olimpiyat anlamı Engelli Olimpiyatları olarak açıklayabileceğimiz Paralimpik olimpiyatları ne demektir merak eden meleklerimizi ve sayın misafirlerimizi paralimpik olimpiyatları anlamı açıkladığımız bu sayfamıza bekliyoruz... Çeşitli engelli gruplarından sporcuların katıldığı çok sporlu etkinliktir. Orijinalindeki...

Sayfayı Paylaş