gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

!!!olmak lağzım!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. canan

canan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: !!!olmak lağzım!!!

ecelın ellerıne bınlerce saglıkkkkkkkkkkkkkkkkk

3. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: !!!olmak lağzım!!!

ecelinn süpersin ya harika fotoğraflar eline sağlık :)

4. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: !!!olmak lağzım!!!

emeğine sağlık

!!!olmak lağzım!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canlıların hak ve özgürlükleri hakkında bilgi lağzım

Canlıların hak ve özgürlükleri hakkında bilgi lağzım

Canlıların hak ve özgürlükleri nelerdir, kısaca temel hak ve özgürlüklerini anlatan bir yazı mkale var mı arkadaşlarım.
  2. Ağda sonrası cilt bakımı nasıldır bilgi lağzım

Ağda sonrası cilt bakımı nasıldır bilgi lağzım

Selam kızlar ağdandan hemen sonra cildinizin bakımını nasıl yapıyorsunuz. bazen kızarıyo r da yaptığınız ve tecrübe ettiğiniz şeylerden banada söyler misiniz tşk.
  3. Bana yeni facebook ifadeleri iletileri ve işaretleri lağzım kızlar varmı bildiğiniz

Bana yeni facebook ifadeleri iletileri ve işaretleri lağzım kızlar varmı bildiğiniz

Yeni arayüzü ile face daha güzel kızlar, bana yeni facebook ifdeleri lazım varsa bildiğiniz ileti yada işaretleri benimle paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. Sılanın fotoğrafları resimleri lağzım bana

Sılanın fotoğrafları resimleri lağzım bana

Kızlar bana sılanın resimleri ve fotoları lazım varsa verin ya litfen :) Hadi sevgılım litfeeeen. :D:D:D:D:D:D:D
  5. anne olmak

anne olmak

ANNE - Başım ağrıyo yav... - Saçın ıslak ıslak çıktın ondan. - Başım dönüyo... - E bi şey yemiyorsun, açlıktan. Anam ilkokul mezunuydu. Ama, doktordu. Popoma fitil sokan tek kadın. Eczacıydı aynı zamanda... - Gözüm morardı. - Gel, patates basayım. - Kepeklerim çoğaldı. - Otur, zeytinyağı süreyim. - Arpacık çıktı galiba. - Yum, sarımsak değdireyim. Hemşireydi... - Öfff, terledim be. - Dur,...

Sayfayı Paylaş