gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Olmasa mektubun yazdıkların olmasa isimli şarkının sözleri kime aittir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Olmasa mektubun yazdıkların olmasa isimli şarkının sözleri kime aittir lütfen bilenler varsa aramızda yazsın cevabını

2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    slm grup yeni türküydü galiba

Olmasa mektubun yazdıkların olmasa isimli şarkının sözleri kime aittir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. olmassa olmazlar

olmassa olmazlar

hayattaki olmassa olmazlarınız nelerdin hayde oyuna başlayalım benim olmassa olmazım eşim çocuklarım pc im mm sitem almira ve hidoş
  2. söz bohçası içinde olması gerkenler

söz bohçası içinde olması gerkenler

kayınvalide bohçası Söz bohçasının içinde olması gerekenlerin başında iç çamaşır vs... Evlenmeye karar veren çiftler öncelikle söz bohçası hazırlıyor. Söz bohçasına; Gelin için : iç çamaşırı, çorap, mendil, havlu, parfüm, sabahlık , gecelik takımı, makyaj seti, çanta, ayakkabı, etek ve ceketten oluşan bir takım veya elbise ile terlik , ayna , tarak takımı bulunur. Kız tarafının hazırladığı...
  3. Olmasa Mektubun-Yeni Türkü (akor)

Olmasa Mektubun-Yeni Türkü (akor)

olmasa mektubun akor yeni türkü akor Kapo 2 Bm C Bm C Olmasa mektubun, yazdiklarin olmasa ** C D C Bm Kin inanir senle ayrildigimiza C Bm C Sanma unutulur kalp agrisi zamanla ** C D C Bm Herseyi unutarak yasanir sanma ( ** C Em ( Neydi bir arada tutan sey ikimizi (...
  4. Gül olmasaydı

Gül olmasaydı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. ay_yıldızın kendi yazdığı  şarkı sözleri

ay_yıldızın kendi yazdığı şarkı sözleri

DİPSİZ KUYU Gittin boyunumu eğdin ağzından çıkan sözlerin ok gibi saplandı kalbime dipsiz kuyularda yüzdüm güneşsiz sabahlara uyandım dilinden çıkan her söze kilit vurdum kalbimi senden başkası açamaz hapsetim gözlerini benden başkası bakamaz ahh kolların benden başkasını saramaz bir AHH desen yıldız olup düşmezmiyim ellerine kor gibi yanarım yüreğinde BİR SU Bir su olsan bir...

Sayfayı Paylaş