gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

olmasan da yanımda notaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

olmasan da yanımda notaları lazım acil hemde lütfen benimle olmasan da yanımda notalarını paylaşın kızlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

olmasan da yanımda notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Sen Benim Olmasan da

Teoman - Sen Benim Olmasan da

Daha gün ışığı görmeden Bana görünmeden, Yolunda Her gün arar o sevgiyi Mışıl mışıl, uykusunda Sanma seni hatırlarım Önce, sonra, görmediğinde Sanma sana çok kızarım Zaten odam hep dar geliyor bana Sen benim olmasan da... Yazı bitiren o ellerin Seni sevenlerin koynunda gördüm acılı resmini Bana gülümsedi Sonunda Sanma seni hatırlarım Önce, sonra, görmediğimde Sanma sana çok kızarım Zaten...
  2. Ben ona,Kenan'ın yanında da sarılırım.

Ben ona,Kenan'ın yanında da sarılırım.

Bodrum'da Bir Gece Kulübünde Kenan İmirzalıoğlu'nun Kız Arkadaşı Oyuncu Zeynep Beşerler ile Samımı Bir Şekilde Görüntülenen Oktay Kaynarca,'sıcak Yakınlaşma' Haberlerine Tepki Gösterdi. BODRUM'DA BİR GECE KULÜBÜNDE KENAN İMİRZALIOĞLU'NUN KIZ ARKADAŞI OYUNCU ZEYNEP BEŞERLER İLE SAMIMI BİR ŞEKİLDE GÖRÜNTÜLENEN OKTAY KAYNARCA,'SICAK YAKINLAŞMA' HABERLERİNE TEPKİ GÖSTERDİ. Beşerler'in kız...
  3. Teoman - Sen Benim Olmasan da - AKOR (versiyon 1)

Teoman - Sen Benim Olmasan da - AKOR (versiyon 1)

A Daha gün ışığı görmeden E Bana görünmeden yolunda A Hergün arar o sevgiyi E Mışıl mışıl uykusunda D Sanma seni hatırlarım A E Önce sonra görmediğinde D Sanma sana çok kızarım E Zaten odam hep dar geliyor bana A D E Sen benim olmasan olmasan olmasan da.. A Yazı...
  4. Teoman - Sen Benim Olmasan da - AKOR (versiyon 1) meleklerime

Teoman - Sen Benim Olmasan da - AKOR (versiyon 1) meleklerime

A Daha gün ışığı görmeden E Bana görünmeden yolunda A Hergün arar o sevgiyi E Mışıl mışıl uykusunda D Sanma seni hatırlarım A E Önce sonra görmediğinde D Sanma sana çok kızarım E Zaten odam hep dar geliyor bana A D E Sen benim olmasan olmasan olmasan da.. A Yazı...
  5. olmasan!

olmasan!

Dünyanın en lezzetli yemeği konmuş olsa masaya; ..fakat yiyen olmasa! Dünyanın en güzel elbisesi takılmış olsa askıya; ..fakat giyen olmasa! * Öyle serin bir şerbet getirilse ki, hem de kristal bardaklarda; ..fakat içen olmasa! Ya da bir tarla dolusu ekin olsa sapsarı. Hem de, ağırlaşmış başakları önlerine eğilmiş; ..fakat biçen olmasa! Bataklıklar kurutulup, vadilere köprüler yapılıp, dağlar...

Sayfayı Paylaş