gebe
  1. destina_

destina_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

olmasan!

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında destina_ tarafından paylaşıldı.

Dünyanın en lezzetli yemeği konmuş olsa masaya; ..fakat yiyen olmasa! Dünyanın en güzel elbisesi takılmış olsa askıya;
    ..fakat giyen olmasa!
    *
    Öyle serin bir şerbet getirilse ki, hem de kristal bardaklarda;
    ..fakat içen olmasa!
    Ya da bir tarla dolusu ekin olsa sapsarı. Hem de, ağırlaşmış başakları önlerine eğilmiş;
    ..fakat biçen olmasa!
    Bataklıklar kurutulup, vadilere köprüler yapılıp, dağlar delinip yollar açılsa;
    ..fakat geçen olmasa!
    *
    Kim gönderirse göndersin bir mektubu;
    ..fakat üstünde yazan adreste kimseler olmasa!
    Veya bulsa bile mektup sahibinin evini, zarfı açan olmasa!
    *
    Ben ne yazarsam yazayım, ne söylersem söyleyeyim ve ne kadar güzel olsa da bunlar;
    ..ya okuyan olmasa...
    .....
    ..sen olmasan!
    .......

Muammer ERKUL

olmasan! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Sen Benim Olmasan da

Teoman - Sen Benim Olmasan da

Daha gün ışığı görmeden Bana görünmeden, Yolunda Her gün arar o sevgiyi Mışıl mışıl, uykusunda Sanma seni hatırlarım Önce, sonra, görmediğinde Sanma sana çok kızarım Zaten odam hep dar geliyor bana Sen benim olmasan da... Yazı bitiren o ellerin Seni sevenlerin koynunda gördüm acılı resmini Bana gülümsedi Sonunda Sanma seni hatırlarım Önce, sonra, görmediğimde Sanma sana çok kızarım Zaten...
  2. Sen olmasan giderdim

Sen olmasan giderdim

Hani bir zamanlar gözlerime bakmaya kıyamazdın ya…işte öyle bak bana yeniden… işte öyle kal hayatımda… çok şey istediğimi biliyorum hayattan ama yoruldum gidipte gelmeyenlerden… her gün bir yenisinin gitmesinden her gün bir yenisinin kırıklıklarından… yüreğimin kırılacak bir parcası kalmadı artık içinde… her birini defalarca yapıştırdım… Yokluğunun parçaları hariç… Bir türlü bir araya...
  3. olsada olur olmasada............

olsada olur olmasada............

hayatınızda olan ama pek de değeri olmayan olsada olur olmasa da dediğiniz kişi yada eşyalar neleeeeeeeer? :fırtına::ruyam::yumurta:
  4. olmasan da yanımda notaları

olmasan da yanımda notaları

olmasan da yanımda notaları lazım acil hemde lütfen benimle olmasan da yanımda notalarını paylaşın kızlar.

Sayfayı Paylaş