gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

olmasaydı sonumuz böyle...

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

olmasaydı sonumuz böyle... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herkesin Böyle Eşi Olması Dileği İle

Herkesin Böyle Eşi Olması Dileği İle

Kadın her sabah oldugu gibi o günde beyaz değnegi ve el yordami ile otobüse binmisti. soför: -Soldan üçüncü sira bos hanimefendi, dedi. Kadin 32 yasinda güzel bir bayandi ve esi oldukça yakisikli bir deniz subayi idi. Bundan bir kaç ay önce yanlis bir teshis sonucu gerçeklestirilen ameliyatla gözlerini kaybetmisti genç kadin ve asla göremeyecekti. Kocasi ameliyattan sonra aci gerçegi...
  2. bunları yapmak için dünyanın son günü olması şart mı ?

bunları yapmak için dünyanın son günü olması şart mı ?

Bir üniversitede, profesör derse şöyle başlamış: - Düşünün ki bugün dünyanın son günü. Yarın bu saatt...e her şey bitecek. Kurtuluş şansınız yok. Bugün ne yapardınız? Öğrenciler tek tek yazmaya başlamışlar.. ......- İbadet eder, Tanrı’dan günahlarımı affetmesini dilerdim. - Tüm sevdiklerimle vedalaşırdım.... - Ailemle vakit geçirirdim.- Anneme veya babama giderdim. - Arkadaşlarımla yarım saat...
  3. normalde böyle olması gerekirdi ama benim hayalim..

normalde böyle olması gerekirdi ama benim hayalim..

ben en çok taraftar birliği isterdim.mesela FENERBAHÇE ve GALATASARAY derbilerinde her iki takımında taraftarlarının yan yana izlemesini isterdim.mesela GS gol attığında FB lilerin onları tebrik etmesini FB gol attığındada GS nin tebrik ettiği bir hayat hayal ediyorum.ama aslında bunun hayal olmaması gerekir.neden bilmiyorum ama bu spor ve çok abartılıyor abatılı fanatik olabilirsiniz ama...

Sayfayı Paylaş