gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Olmaz işte ne yaparsan yap olmaz..

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Olmaz işte ne yaparsan yap olmaz.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üstteki Üyeden Ne Olmaz ?

Üstteki Üyeden Ne Olmaz ?

Üstteki Üyeden Ne Olmaz ? benden bişi olmaz:D
  2. Olmazsa Olmaz

Olmazsa Olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dualar neden kabul olmaz?

Dualar neden kabul olmaz?

dualar neden kabul olmaz melekler mekanı dualar İbrahim Ethem bir gün Basra çarşısında gezerken halktan bazıları şöyle sordu : “Kuran’da Allah,Bana dua edin icabet edeyim buyuruyor .Biz Allah’a dua ediyoruz fakat neden kabul olunmuyor? ” İbrahim Ethem dedi ki: Kalbiniz on şeyden ölmüştür: Allah’ı tanırsınız, ama hakkını eda etmezsiniz. Allah’ın kitabını okursunuz, ama onunla...
  4. Bebek arabasının olmazsa olmazları neler?

Bebek arabasının olmazsa olmazları neler?

Merhaba herkese....Ben bebek arabası arıyorum şuan ve benim için bebek arabasının olmazsa olmazı yani önceliğim güvenirliği!Her koşulda bebeğinizi F1 pilotu gibi taşıyan bebek arabaları var.Örneğin Baby2go nun Avrupa güvenlik normlarına göre üretilmiş olması da Baby2go almak için haklı sebeplerimizden olabilirhahahaSizce bebek arabasında olmazsa olmaz özellikler nelerdir?
  5. Kadınlarda neden yumurtlama olmaz?

Kadınlarda neden yumurtlama olmaz?

Her kadında normal şartlar altında, ayda bir defa yumurtlama olması gerekir. Gerçekleşen bu yumurtlama ile beraber, adetlerin (regl, mens) düzenli bir şekilde seyir etmesi ve hamile kalabilme özelliği elde edilir. Menopoz dönemine girilmesinin ardından, artık yumurtlama özelliği olduğu gibi sona ererek, kadının adet görmesi durur ve dolayısı ile de hamile olamaz. Menopoz döneminden önce...

Sayfayı Paylaş