gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

olmaz olmaz demeyin onlarda dua edebilirler

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

beni sevsin duası [​IMG]
    *Allaam lütfen annem ölmesin, babam ölmesin, amcam ölmesin, binnur teyzemle murat dayım ölmesin. çok uzun bi zaman ölmesinler ama. ananem 35 yıl ölmesin. eüzübineşeytanirracim bisminnahirrahmanirrahim. yok ananem hiç ölmesin. ondan önce ben ölebilirim, öyle olsun. amin"

*Allaaaamm lüften babamın getirdiği oyuncak bebeği canlandır, onunla arkadaş olmama izin ver, eğer onu canlandırmak istemezsen barbi bebeğimi canlandırabilirsin, onunlada konuşabilirim. buakşamlık isteğim şimcilik bu kadar yarın görüşürüz allaaam...amin

*Allaam n'olur büyüyünce antony'le (şeker kız candy'nin anthony'si) evleneyim.

*Allahım noolur ama noolur okul servisine yazıliym.noooolur allahım duyguyla aynı serviste okula gidiyim.nooolur ama nooolur allahım duygu beni sevsin.

*Allam nolur annem tenceredeki yemegi köpege verdigimi anlamasın.köpeem korayı ısırsın nolur allam cunku biliyorsun o hep benım sacimi cekiyor.

*.- lutfen yarin okul tatil olsun, olmazsa bile ogretmen beni tahtaya kaldirmasin. hasta olayim mesela. atesim ciksin. bir de allahim lutfen annem perdenin ucunu yaktigimi farketmesin.

*Allaam bana kücük,siyah,kurt-coban kirmasi tombik bi köpek ver.ama bu sefer ki bitli olmasin mis gibi de koksun.ha bi de disi olmasin soora annem bu dogurur diye gönderiyo.o kadar akilli olmasa da olur,ben onu egitirim.sagol allaam yarebbim

*."Allah'ım sen beni biliyosun.. istediklerim olsun, istemediklerim olmasın. bir de iyi insanlar hiç üzülmesin, kötüleri de bildiğin gibi yap. amin."

*.-Allahim lütfen babama kirmizi mercedes ver yarabbim.(babanin o dönem hayran oldugu model)

-Allahim lutfen aslihan beni sevsin. (cocukluk aski)

*.-Allahım 12 yaşından önce intihar etsem, cennete gitsem amin.

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: olmaz olmaz demeyin onlarda dua edebilirler
    emegıne saglık canımmm

3. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: olmaz olmaz demeyin onlarda dua edebilirler

*."allah'ım sen beni biliyosun.. istediklerim olsun, istemediklerim olmasın. bir de iyi insanlar hiç üzülmesin, kötüleri de bildiğin gibi yap. amin."

amin amin onların duası allah katında daha makbul çünkü sübyan onlar tşkler canım bu cici vede güzel paylaşımı bizlere aktardığın için

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

olmaz olmaz demeyin onlarda dua edebilirler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olmaz demeyin onlar kanka olmuşlar:)

Olmaz demeyin onlar kanka olmuşlar:)

sakın olmaz demeyin onlar kanka....
  2. O olmazsa yaşayamam demeyin :)

O olmazsa yaşayamam demeyin :)

Can Yücel'in bu şiirini her okudugumda hic birseyi sahiplenesim gelmiyor. Bu yuzden bıraktım sahiplenmeyi. O olmazsa yaşayamam demeyin. Oyle bir yaşanıyor ki .. Ne demeli acaba " Ben olmazsam yaşayamazsın." nasıl olur :)
  3. Dualar neden kabul olmaz?

Dualar neden kabul olmaz?

dualar neden kabul olmaz melekler mekanı dualar İbrahim Ethem bir gün Basra çarşısında gezerken halktan bazıları şöyle sordu : “Kuran’da Allah,Bana dua edin icabet edeyim buyuruyor .Biz Allah’a dua ediyoruz fakat neden kabul olunmuyor? ” İbrahim Ethem dedi ki: Kalbiniz on şeyden ölmüştür: Allah’ı tanırsınız, ama hakkını eda etmezsiniz. Allah’ın kitabını okursunuz, ama onunla...
  4. Tesadüfün bukadari olmaz demeyin buyurun okuyun:)

Tesadüfün bukadari olmaz demeyin buyurun okuyun:)

İkisi de 1865 yılında doğdu. Yedi yaşına bastıklarında ikisi de kimya deneyleriyle haşır neşir olmaya başlamışlardı. Biri Amerika'da diğeri Fransa'da doğan bu iki çocuk, 15 yaşlarında aynı kitabı buldular ve ikisi de bu kitabın etkisinde kaldı. Henri Sainte ve Claire Deville tarafından yazılan bu kitap alüminyumdan bahsediyordu. Mucit karakterli bu iki çocuğun da kitaptan işaretlediği paragraf...

Sayfayı Paylaş