gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Olmazsa Olmaz Dediğiniz 10 Üye...

Konu, 'Geyik Oyunlar' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

Olmazsa Olmaz Dediğiniz 10 Üye kimdir? hadi bakalım arkadaşlar

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    ohoooooooooooo 10 u geçer ki benim olmassa olmaz diyeceklerim.Hatta bence tüm mm olmasa olmaz :)

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Hicbirisiz OLMAZ :11:

bütün MELEKLER lazim :tik:

Son düzenleme: 30 Ağustos 2009
Olmazsa Olmaz Dediğiniz 10 Üye... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olmazsa Olmaz

Olmazsa Olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 10 Şey Olmadan 10 Şey Olmaz!

10 Şey Olmadan 10 Şey Olmaz!

1.Günah ve harama düşme endişesiyle şüpheli şeylerden uzak durmadıkça....... Aklın Faydası Olmaz. 2.İlmin olmadıkça....Erdemin Faydası Olmaz. 3.ALLAH'a karşı alçak gönüllü bir duyarlılık sevgi ve ürperti duyguları taşımadıkça..... Kurtulmanın Faydası Olmaz. 4.Adalet olmadıkça... Yönetimin Faydası Olmaz. 5.Edep olmadıkça.. Asaletin Faydası Olmaz. 6.Cömertlik olmadıkça.. Zenginliğin...
  3. Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

nişan , sepetinde neler olmalıdır, nişan terlikleri, geceleik, ayna tarak takımları, modelleri hakkında modelleri buradan bulabilirsiniz Ben dedim ki bunlar süper muhteşem benim meleklerde bunlara ben gibi bayılır. Ne duruyorum ki hemen paylaşayım:D İyi yapmışım dimi ama:D: Unutmadan bu modelleri en yakın Benan Mağazalarından bulabilirsiniz.
  4. bebek alışverişi için olmazsa olmaz dediğiniz şeyler neler?

bebek alışverişi için olmazsa olmaz dediğiniz şeyler neler?

Selam arkadaşlar. 8 aylık gebeyim ve gebeliğim normal ilerliyor.Artık alışveriş yapmak istiyoruz ama gereksiz şeyler de almak istemiyoruz. Tecrübeli annelerin deneyimlerinden yola çıkarak soruyorum.Bebek alışverişinde mutlaka neler almak gerekir?
  5. Yapmaktan zevk aldıklarınız, olmazsa olmaz dedikleriniz????

Yapmaktan zevk aldıklarınız, olmazsa olmaz dedikleriniz????

neler yapmaktan zevk alıyorsunuz, olmazsa olmazlarımız neler güzel melekler:D mesela ben gezmekten ve insanlarla konuşup onları dinlemekten, eğlenmekten büyük zevk alıyorum, olmazsa olmazım ise; ailem, kocacım ve bebişim ;D e bide buradaki sizler ve muhabbetler :D

Sayfayı Paylaş