gebe
?

Olmazsa olmaz Deterjanınız Hangileri??

1. Cif (Tüm yüzeyler jel, krem, spreyler)

oy sayısı 4
    100,0%
  2. Domestos

oy sayısı 1
    25,0%
  3. Dixi (lavanta, orkide)

oy sayısı 1
    25,0%
  4. Ajax

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Marc (lavanta, floral)

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Ayten.şen

Ayten.şen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Olmazsa olmaz Deterjanınız Hangileri??

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayten.şen tarafından paylaşıldı.

Kızlar evinizde hep kullandığınız olmazsa olmaz deterjanınız nedir birden fazla seçeneği de seçebilirsiniz basit bir meraktan yola çıkıp sorayım dedim anket yaparak Hadi buyrun ankete :))

2. cansu_27

cansu_27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    cif krem, tüm yüzeyler ve domestos olmazsa olmaz benim için..

prenses 1989 bunu beğendi.
  3. gizemdemir

gizemdemir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
Olmazsa olmaz Deterjanınız Hangileri?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Burçtan CACIK olmaz

Hangi Burçtan CACIK olmaz

Koç : Bir kere başlangıçta Koç zatından değil cacık soğan olmaz. Zaten koçta bu kıskançlık olduğu sürece salataya limonda olmaz. Bizim köye muhtarda olmaz. Burcun kapasitesi bu efendim Özentilikte bir numara. İkizler atsın kendini aşağı bi bakmışsınız ki Koç zeminde yapışmış. İkizler alt balkondan kıskıs gülüyor tabi. Saftirik bişey bu koç, iki yüzüne gül seni mesih sanır dersin. Hiç bir iyi...
  2. Olmazsa Olmaz

Olmazsa Olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. çay olmazsa olmaz

çay olmazsa olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

nişan , sepetinde neler olmalıdır, nişan terlikleri, geceleik, ayna tarak takımları, modelleri hakkında modelleri buradan bulabilirsiniz Ben dedim ki bunlar süper muhteşem benim meleklerde bunlara ben gibi bayılır. Ne duruyorum ki hemen paylaşayım:D İyi yapmışım dimi ama:D: Unutmadan bu modelleri en yakın Benan Mağazalarından bulabilirsiniz.
  5. hangi hayvanın yavrusu olmaz

hangi hayvanın yavrusu olmaz

hangi hayvanın yavrusu olmaz bilenler varsa cevabını yazsın bizde öğrenelim.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş