gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ölmeden 10 Saat Önce Sevdiği Kızla Evlendi!(video)

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ölmeden önce evlendiler, ölmeden önce, en çok tıklanan videolar

Sevgili melekler, işte aşk budur dedirtecek bir haber paylaşıyoruz sizlerle.Kanser hastası Filipinli genç ölmeden önce sevdiği kızla evlendi. İnternette tıklanma rekorları kıran iki gencin evlilik videosunda, Filipinli kanser hastası Rowden Guo ve kız arkadaşı Liesl, hastanede sevdikleriyle birlikte düzenlşedikleri küçük bir törenle evleniyorlar. Ve Rowden, evlendikten 10 saat sonra hayata gözlerini kapatıyor...

Ölmeden 10 Saat Önce Sevdiği Kızla Evlendi!(video) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölmeden önce söylenen son sözler :)

ölmeden önce söylenen son sözler :)

SON SÖZLER Aşağıdakilerin ölmeden hemen önce söylenmis sözler olduğunu belirtince oldukça komik içerik kazanıyorlar.. - Gönder gönder, ben tutarim. - Burasi Galatasaray tribünü degil mi? - AAbi çok seri bi araba bu yaaa... - Korkma hayatim, arabamizda ABS ve airbag mevcut. - Postanede bana ait bi koli varmis onu almaya geldim. - Oolum, 5 tas çaldim ruhun bile duymadi. - Bakin çocuklar,...
  2. ölmeden önce öl

ölmeden önce öl

ölmeden önce öl İki çeşit ölüm vardır.Bunlardan biri,avam tabakasının bildiği ölümdür.Bu,ruhun bedenden ayrılması demek olan ölümdür ki,herkesçe bilinmektedir. Bir de havas,yani seçkinlerin tabakasınca bilinen bir ölüm vardır ki,bu da hevai duyguların,nefislerin,kör tabiatların ve kötü adet ve alışkanlıkların ölmesi ;yok olması demektir.Bu tür ölümde kalp dirilir,hayat bulur. O...
  3. Demir Demirkan - Ben Ölmeden Önce

Demir Demirkan - Ben Ölmeden Önce

Ben ölmeden önce Bir sürü dostum vardı Ben ölmeden önce Bir sürü düşüm vardı Ben ölmeden önce Bir sürü aşkım oldu Ben ölmeden önce Bir sürü hatam oldu Her şeye rağmen Pişman değilim Ama yine de Bazen düşündüğümde Bir gün gelir de Yaşarım ben de yine Tüm aşklarım Yalan mıydı ey Tanrım Çok yalnızım Eriyorum yavaş yavaş, yavaş yavaş
  4. 24 yaşındaki kız 10 saat süren ameliyatla erkek oldu

24 yaşındaki kız 10 saat süren ameliyatla erkek oldu

hamile kadını ameliyat etme oyunları kadından erkek olma ameliyatı video kızdan erkek olma ameliyatı erkeğin kadına dönüşmesi video hamileyi ameliyat etme oyunu Ergenlikten bu yana erkek duyguları hissettiğini söyleyen ve 2006’dan beri çeşitli tedaviler ile cerrahi müdahaleler gören A.Ö, Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde 10 saat süren ameliyatla erkek...

Sayfayı Paylaş