gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ölmeden öncekı son sozler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

- GÖNDER GÖNDER, BEN TUTARIM. - AABI ÇOK SERİ BİR ARABA BU YAAA... - KORKMA HAYATIM, ARABAMIZDA ABS VE AIRBAG MEVCUT.
    - POSTANEDE BANA AİT BİR KOLİ VARMIŞ ONU ALMAYA GELDİM.
    - OOLUM..5 TAŞ ÇALDIM RUHUN BİLE DUYMADI..
    - BAKIN ÇOCUKLAR, BU DENEY SETİ, KAPAĞI AÇILINCA GÜVENLİK ÖNLEMİ OLARAK ELEKTRİGİ KESER..
    - DEMEK PİRANA DEDİKLERİ ŞEY BU..HİHO..
    - BAK HULUSİ ABİ BIYIKLARI ILE OYNUYOM Bİ ŞEY OLMUYO.
    - EY RUUUUHHH..GELDİYSEEEN......
    - O İRMİKLERİ NEDEN ALDIN NURHAN..HELVA MI YAPICAN?.. NİYE?
    - DOĞALGAZIN ÜLKEMİZE HAYIRLI VE UĞURLU OLMASINI DİLİYOR VE DOĞALGAZLA ÇALIŞAN İLK OCAĞI HUZURLARINIZDA YAKIYORUM.
    - EVLADIM, BENİ KARŞIDAN KARŞIYA GEÇİRİR MİSİN?
    - GEEEEL, GEEEL SAĞ YAP GEEEL...
    - BAH BAH BAH HALA UZUNLARLA GELiYO...
    - CANİKOM, BU ETİN TADI SANA DA BİRAZ GARİP GELMEDİ Mİ?
    - MÜJDEMİ İSTERİM TURAN ABİ BİR KIZIN DAHA OLDU.
    - KİM BEKLER LAN YEŞİLİN YANMASINI?!
    - EŞŞEK ŞAKASI YAPMAYIN LAN...
    - BEKLE CEMŞİT ABİ BEN BİR DALIP ÇIKICAM.
    - KORKMA HANIM BU SAATTE KAPIMIZI KİM ÇALACAK, TANIDIK BİRİDİR.
    - HALA KARLI GÖSTERİYOR MU HANIM?
    - ELEKTİRİKÇİYE NE GEREK VAR CANIM, BEN HALLEDERİM.
    - BAK ŞİMDİ NASIL SOLLIYCAZ ..
    - GEL ABİ BURASI BOYU GEÇMİYOR...
    - AYA BAK AYA, KAMYON FARI GİBİ !!!
    - BEN DENEDİM, KORKMAYIN.
    - BAK KADRİ ABİ, SUYUN DERİNLİĞİ ÖNEMLİ DEĞİL, ASIL İŞ ATLAMASINI BİLMEK..
    - YAV HAYRETTİN ABİ BURASI FENER TRİBÜNÜ DEĞİL GALİBA..
    - HİHİHA...BAK GELEN ŞEY KÖPEKBALIĞINA NE KADAR DA BENZİYOR.
    - RASİM ABİ, KAFESİN KAPISI KAPALI DEĞİL Mİ?
    - NALAN, BİR KİBRİT YAK DA BAKALIM NE KOKUSUYMUŞ...
    - YAPMA SATILMIŞ ABİ, ŞEYTAN DOLDURUR
    .:24:

ölmeden öncekı son sozler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel sozler

güzel sozler

içtiğimizin değil, içerken düşündüklerimizin sarhoşuyuz... kaderimse belalı aşkın severek yaşarım, ağlarım yokluğundan yanarım, ben aşkını tek başımada yaşarım...( Seni sevdiğimi görmeyecek kadar körsen, Bende seni sevdiğimi söylemeyecek kadar gururluyum... esmer tenine gül yüzüne nasıl katlanırım sensizliğe ağlarım her gece sensizliğe gizlice.. Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye...
  2. ölmeden önce söylenen son sözler :)

ölmeden önce söylenen son sözler :)

SON SÖZLER Aşağıdakilerin ölmeden hemen önce söylenmis sözler olduğunu belirtince oldukça komik içerik kazanıyorlar.. - Gönder gönder, ben tutarim. - Burasi Galatasaray tribünü degil mi? - AAbi çok seri bi araba bu yaaa... - Korkma hayatim, arabamizda ABS ve airbag mevcut. - Postanede bana ait bi koli varmis onu almaya geldim. - Oolum, 5 tas çaldim ruhun bile duymadi. - Bakin çocuklar,...
  3. bu sana son sozlerım

bu sana son sozlerım

Biliyorum, bu vazgeçiş için sana kızmaya hakkım yok, bu son en başından zaten belliydi. Sana sitemlerle dolu satırlar yazmayacağım, çünkü aşk bu değil, aşk yaşatılır, aşk alkışlanır, senin elinden kaçırdığın ve benim başkasında yakaladığım aşka herşeye rağmen pişmanlıkla ve utanarak alkış tutmuyorum. Sana yalanım hiç olmadı, bunun için seni inandırmaya çalışmayacağım, keşke seni yalan bir...
  4. Defne'nin ölmeden önce Twitter'da yazdığı son yazılar...

Defne'nin ölmeden önce Twitter'da yazdığı son yazılar...

defne joy twitter yazıları ölmeden önce yazılan sözler Defne joyfoster'in ölmeden önce Twitter'da yazdığı son yazılar bunlar.Sanki hissetmiş gibi biraz biraz azrail yoklamış defne'yi..Ben okurken kendimi tuhaf hissettim.Yani bunu okuyupta kötü olmamak elde değil zaten.Yazacak çok şey var belki ama sözün bittiği yer,insanın söyleyecek birşey bulamamasından sonra başlar.Benim de daha fazla...
  5. Ölmeden son mesajı ha ha ha:) oldu!

Ölmeden son mesajı ha ha ha:) oldu!

Siz şu anda araç kullanıyorsanız ve bu haberi okuyorsanız aman kızlar dikkat edin. Tam ibretlik bir haber düştü ajanslara az önce 18 yaşındaki Taylor Sauer, facebookta “Araba kullanırken Facebook'ta mesaj yazmak tehlikelidir. Ha ha ha!” yazdıktan bir kaç saniye sonra kazada can verdi Huffingtonpost gazetesinin haberine göre ABD'de Taylor Sauer (18) isimli üniversite öğrencisi, arabada...

Sayfayı Paylaş