gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Ölmeden son mesajı ha ha ha:) oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Siz şu anda araç kullanıyorsanız ve bu haberi okuyorsanız aman kızlar dikkat edin. Tam ibretlik bir haber düştü ajanslara az önce 18 yaşındaki Taylor Sauer, facebookta “Araba kullanırken Facebook'ta mesaj yazmak tehlikelidir. Ha ha ha!” yazdıktan bir kaç saniye sonra kazada can verdi

Huffingtonpost gazetesinin haberine göre ABD'de Taylor Sauer (18) isimli üniversite öğrencisi, arabada mesaj yazarken kaza yapıp öldü. Taylor Sauer, 14 Ocak'ta Utah Devlet Üniversitesi'nden anne-babasını ziyarete gelirken, direksiyon koltuğunda olmasına rağmen 4 saatlik yolda her 90 saniyede bir mesaj yazdı.

Sauer'in ölmeden önceki son mesajı, “Araba kullanırken Facebook'ta mesaj yazmak tehlikelidir. Ha ha ha!” oldu.

Sauer bu mesajı yazdıktan birkaç saniye sonra 130 kilometre hızla bir kamyonun altına girerek feci şekilde can verdi.

Ölmeden son mesajı ha ha ha:) oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayarinizin hata mesajlari :)

Bilgisayarinizin hata mesajlari :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. hayız

hayız

Hayız olduğunu görmek günah bir iş yapmaya, Erkeğin hayız olduğunu görmesi yalan söylemesine, oruç ve namazdaki noksanlığına; kadının hayız olup gusletmesi tövbe etmesine, üzüntü ve kederden kurtulmasına, Eşinin hayız olduğunu gören erkeğin arzu ve istekklerinin bir süre gerçekleşmemesine, işlerinin durgun olmasına, Ay halinden kesilen yaşlının yahut hısır kadının hayız olduğunu görmesi hamile...
  3. Edip Harabi - Olaydın (Kimsenin Hatasın)

Edip Harabi - Olaydın (Kimsenin Hatasın)

Kimsenin hatasın göremez idin Kendi noksanını bilmiş olaydın Herbir söze cevap veremez idin Benlik davasından geçmiş olaydın Kulağın olaydı sözüm duyardın İrfanın olaydı bana uyardın Ayağın ısırıp kana boyardın Bir kelbin ağzında on diş olaydın Ben nerye kaçsam görecek. idin Defter-i amalim dürecek idin Bilirim Şani'yi sürecek idin Dervişan üstüne teftiş olaydın Gazeller yaparsın lafların...
  4. bir hata neylere neden oldu...

bir hata neylere neden oldu...

merhaba bu benim buraya ilk girişim ve ilk yazışım neden yazdıgımı bilmiyorum acıkçası tek bildiğim acı çekiyorum ve kimseyle paylaşmadıgım ama içimi hergün yakan her sabah her gece her dakika canımdan can kopan bişeyi paylaşmak istiyorum...birini seviyorum iyi yürekli esmer yakışıklı çokk özel benim için ben hep şunu derim içimden ben onun için gelmişim bu dünyaya gercekten de öyle o benim...

Sayfayı Paylaş