gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ölmek için bir neden

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Neden çıktınız buraya efendim , düşeceksiniz +Ya manyak mısın nesin intihar edicem heralde

-Heralde diyosunuz emin değil misiniz efendim

+Sen reha muhtar olmalısın , sorularından anladım

-Bırak sorularımı, nasıl intihar edeceksin efendim buradan aşağı atlayarak mı

+Allahım sende atlamamı istiyosun yoksa bunu göndermezdin, atlıyorum

-Allah la mı konuştunuz efendim , öldünüz mü

Ölmek için bir neden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölmekteyim

Ölmekteyim

Öldü.... Iki dakika önce............................ Yapayalnız kaldı ruhunu yitirince Geceymiş.... tek başınaymış.. ona ne!? Öldü dedim ya size! Tam da iki dakika önce.. Sevadadan mı? değil... Hayat kavgası mı? hayır! Ruhunu diyorum.. ruhunu yitirdi!! Öldü dedim ya size.. daha ne diyeyim? Sebepsiz kaçışlar planladı durdu hep.. En sonunda başardı: Ne istedi ruhundan? Neden kıydı?...
  2. Ölmek için yarıştılar

Ölmek için yarıştılar

Göçük altında kalarak hayatını kaybeden 2 maden işçisinin, zorlu sınava girip işi alındığı ortaya çıktı. TTK'nın sınavında adaylar 4 metrelik direkler taşıyıp, balta kullanmışlardı. Zonguldak’tan önceki gün gelen acı haber maden işçilerinin kara yazgısını bir kez daha gün yüzüne çıkardı. Ekmek parası kazanmak uğruna girdikleri zorlu sınavı geçerek 1 ay önce iş başı yapan Adem Altıparmak...
  3. İmanla ölmek için neler gerekir?

İmanla ölmek için neler gerekir?

İmanla ölmek için, doğru iman sahibi olmaya, salih ameller yapıp, salih arkadaşlar edinmeye çalışmak gerekir. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Kulun Kıyamet günü ilk hesaba çekileceği ameli namazdır. Eğer o düzgün çıkarsa, diğer amelleri de düzgün olur. Eğer o bozuk çıkarsa diğer amelleri de bozuk olur.) [Taberani] (“Sübhanallah” demek mizanın sevap kefesinin yarısını doldurur....
  4. İmanla ölmek için neler yapmalı?

İmanla ölmek için neler yapmalı?

Dinimizin emir ve yasaklarına riayet etmek gerekir. Şu yedi geçidi geçen, muradına kavuşur. Bu geçitler: 1– İlim, 2- Pişmanlık, 3- Eşkıya, 4- Bela, 5- Sebep, 6- İhlâs, 7- Şükür. 1- İlim geçidi: İlimsiz bir şey olmaz. İlim öğrenmek herkese farzdır. İlim, gerçek bir rehberdir. İlim başlara taçtır, herkes ona muhtaçtır. Doğru ibadet yapabilmek, hakkı bâtıldan ayırmak için, ilim öğrenmek şarttır....

Sayfayı Paylaş