gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ölmek ve öldürmek

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İyiliktir. Kişinin ömrünün iyi olacağını işaret eder.

Ölmek ve öldürmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölmek ve Öldürmek

Ölmek ve Öldürmek

İyiliktir. Kişinin ömrünün iyi olacağını işaret eder.
  2. Ölmekteyim

Ölmekteyim

Öldü.... Iki dakika önce............................ Yapayalnız kaldı ruhunu yitirince Geceymiş.... tek başınaymış.. ona ne!? Öldü dedim ya size! Tam da iki dakika önce.. Sevadadan mı? değil... Hayat kavgası mı? hayır! Ruhunu diyorum.. ruhunu yitirdi!! Öldü dedim ya size.. daha ne diyeyim? Sebepsiz kaçışlar planladı durdu hep.. En sonunda başardı: Ne istedi ruhundan? Neden kıydı?...
  3. Huzurlu ölmek istiyorum”dedi ve huzur evine yerleşti!

Huzurlu ölmek istiyorum”dedi ve huzur evine yerleşti!

Sanat hayatının 50. yılında Bursa'da huzurevine yerleşen usta tiyatro oyuncusu Baykal Kent, "İstanbul'dan uzakta, Uludağ'ın eteklerindeyim. Burası çok güzel. İstanbul'da huzur falan yok. Burada mutluluk var, kimsenin dır dırı yok" dedi
  4. secdede ölmek

secdede ölmek

bu kişi... secde halinde iken Rabbine kavuştu.. hemde nerede biliyor musunuz? Sevgili Peygamber efendimizin mescidinde... Medinede, Mescid-i Nebevide... Allah rasulunun yanı başında... kaldırıldığında gözlerinden süzülen yaşlar halıyı ıslatmış olduğu halde... ne diyebilirim ki... kelimelerin iflas ettiği demdir bu dem!
  5. ölmek üzere olan eş ve ona yazılan bir mektup

ölmek üzere olan eş ve ona yazılan bir mektup

eşe mektuplar eşe mektup ölen mektup ölen şiir evlilik yıldönümü mektubu Seni ezberlemeye calisiyorum. Kendini bana birak senden alabilecegim hicbir sey yok hele senin haberin olmadan asla. Gözlerine dokunmak için ne kadar uzun zamandir bekliyorum biliyor musun? Ya saclarini koklamak için. Yasemin gibi kokuyorlar... Belki de daha güzel. "Böyle kokmayi nasil basariyorsun?" derdim...

Sayfayı Paylaş