gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ölmekteyim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Öldü....
    Iki dakika önce............................
    Yapayalnız kaldı ruhunu yitirince

Geceymiş.... tek başınaymış.. ona ne!?

Öldü dedim ya size!
    Tam da iki dakika önce..

Sevadadan mı? değil...
    Hayat kavgası mı? hayır!

Ruhunu diyorum.. ruhunu yitirdi!!

Öldü dedim ya size.. daha ne diyeyim?

Sebepsiz kaçışlar planladı durdu hep..
    En sonunda başardı:

Ne istedi ruhundan?
    Neden kıydı?
    Sormayın....
    Bana sormayın dedim size!
    Bırakalımda bunları, kulak kabartalım neler söyledi yüreği:

Ey ellerimden akıp giden zaman,gözlerimde damlayan gençlik!
    Ellerimde harcını kardığım umutlarım ve inşaasına bir türlü başlayamadığım sıcacık evim.
    Sen ey sevgilim!!! Gitmekteyim!
    Kapısı ardına dek açık yüreğimin
    Hayır, hayır hasta felan değilim!
    Hayır! Seni delice sevmekteyim!
    Sonbaharı yaşamadan kış doldu ceplerime...Hergün kar yağıyor da o karda yürüyemiyordum artık! Üşüdükce içime kapanıyorum. Kapandıkca yazıyorum, yazıyorum, yazıyorum.. sonra sinirlenip yazdıklarımla sigarami yakıyorum! Gözlerden uzak olmalıyım ben, sözcükler bana ulaşmamalı, duymamalıyım o garip şiirleri. Bir saatlik derin uyku için herşeyi vermeliyim. Hem telefonlarımıda kapattım tüm terkedilmişliklerimi de yanıma aldım gidiyorum şimdi
    Ufacık bir cocuk gördüm yolda giderken. Ufacık bir öpücük kondurdum yanağına, üşüdüm...
    Ihtimal ki arkamdan kimse bakmıyordu. Evet evet.. gitmeliyim artık, avutmalıyım kendimi.
    Ama ne acı.............................ölmekteyim!!

Ölmekteyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sessizce Ölmek….

Sessizce Ölmek….

Benim üçlüler yine kavgadalar… Bedenim ruhuma, ruhum beynime, beynim ise hepsine savaş açmış durumda. Ben diyor…(Allah’tan ki diyor)… Henüz ölmedim…. Son sözü ben söylerim…. Kalkın ayağa…. Uyanın biraz… Edepsizliğin sırası değil… Ne zaman ki ben susarsam! Bu kadın da, bedeni ve ruhu ile susar o zaman ! Ama *O* zaman..Bu zaman değildir. Yine bir tokat patlıyor, ikisinin de...
  2. secdede ölmek

secdede ölmek

bu kişi... secde halinde iken Rabbine kavuştu.. hemde nerede biliyor musunuz? Sevgili Peygamber efendimizin mescidinde... Medinede, Mescid-i Nebevide... Allah rasulunun yanı başında... kaldırıldığında gözlerinden süzülen yaşlar halıyı ıslatmış olduğu halde... ne diyebilirim ki... kelimelerin iflas ettiği demdir bu dem!
  3. Son Secdede ÖLMEK isterim

Son Secdede ÖLMEK isterim

Son Secdede ÖLMEK isterim!!!!!..... Aşkının ateşi,yüreğimde yansın isterim Çatlayana kadar dudağım,ismini ansın isterim Nasır tutmuş avuçlarım,açılarak ta,semalara Omzumdan kopana dek kollar,dua etsin isterim Alemlerin rabbi sen her şeyi,heran bilensin Esrefi mahlukattan sadece kulluk isteyensin Rahmansın Rahimsin,Azizsin ve Kerimsin Senin ismini zikrederken kalbim dursun isterim...
  4. Ramazan Ayında Ölmek

Ramazan Ayında Ölmek

ramazan ayında ölmek ramazanda ölmek Ramazan ayı geliyor melekler, daha önceden rahmetlik ninem anlatırdı ramazan ayında ölmeyle ilgili bişeyler. Bununla alakalı bir hadis yada benzeri bişey var mı ?

Sayfayı Paylaş