gebe
  1. semih örnek

semih örnek Forum Okuru

ölmüş abi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında semih örnek tarafından paylaşıldı.

Rüyada rahmetli abimi gördüm bana bir kese veriyordu bu ne anlama geliyo bana kese verirken al bunuda gidelim diyordu

ölmüş abi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abide

Abide

Bakınız; Anıt.Rüyada bir sehrin ünlü bir abidesini görmek, uzun bir hayat sürecegine delildir. Abide, tarihi bir kalinti ise, kendisi ileride adi unutulmayacak bir kisi olarak memleketinde isim yapar. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir sehrin ünlü bir abidesini görmek, uzun bir hayat sürecegine delildir.
  2. abide

abide

Abide Anıt.
  3. ölü...

ölü...

Hangi mahallede imam yok, Ben orada öleceğim. Kimse görmesin ne kadar güzel, Ayaklarım, saçlarım ve her şeyim. Ölüler namına, azade ve temiz, Meçhul denizlerde balık; Müslüman değil miyim, haşa, Fakat istemiyorum, kalabalık. Beyaz kefenler giydirmesinler, Sızlamasın karanlığım havada. Omuzlardan omuzlara geçerken sallanmayayım, Ki bütün azalarım hülyada. Hiçbir dua yerine getiremez, Benim...
  4. Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor

Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor

Hayırdır inşallah dün gece rüyamda 3 yıl önce vefat eden abimi gördüm ve bu rüyanın manasını çok merak ediyorum acaba Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor yorar mısınız?
  5. abiye

abiye

abiye satın alacamda kimse yok mu yardımcı olacak

Sayfayı Paylaş