gebe
  1. çakıltaşı

çakıltaşı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

olmuyor o güzel mucizeyi gerçekleştiremiyorum

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında çakıltaşı tarafından paylaşıldı.

kıslar aranızda benim gibi anne olamayan kaç kadın var acaba hadi orunlarımızı burada paylaşalım:baby::baby:

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: olmuyor o güzel mucizeyi gerçekleştiremiyorum
    canım aramızda bi çok kadın var burada ama henüz olmayan bende dahil olmak üzere merak etme yanlız değilsin sen ne kadar süredir bekliyorsun

olmuyor o güzel mucizeyi gerçekleştiremiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mucİzeler

Mucİzeler

İnsanlar Allah`ın mucizesi deyince çok farklı şeyler algılayabiliyorlar. Geçenler de biri diyorduki bir balığın sırtında Allah kelimesi yazıyormuş. Olabilir zaten Allah kelimesinin arapça yazılımı çok kolay olduğu için heryerde karşılaşabiliriz. Aslında oradaki balığın kendi mucize, ya da insan kendine aynada bakmıyor mu?Asıl mucizenin orada tam karşısında durduğunun farkında değil mi? Bir...
  2. mucizeler

mucizeler

Yüz bakımınız için basit reçeteler
  3. Mucizem(çok güzel)

Mucizem(çok güzel)

Hayatima gireli Sen öyle huzur doluyum öyle mutluyumki sanki tüm acilar dertler hic yasanmamis.. Sanki heranim gülümsemelerle dolu yasamisim.. Gün gectikce bir Mucize olduguna dahada emin oluyorum... Anladimki hayat bir seninle güzel, bir seninle yasamaya deger güzellikler... Her aldigim nefeste; Iyiki sen varsin diyorum.. Her verdigim nefeste; Iyiki hayatimdasin.. Istesen "Iyi...
  4. Hafızanız güçsüzmü? O halde böğürtlenin mucizesini keşfedin

Hafızanız güçsüzmü? O halde böğürtlenin mucizesini keşfedin

Hafızamız zaman zaman gerek yaşam standartlarımızdan,gerek ruhsal durumumuzdan gerekse zayıf beslenme alışkanlığımızdan dolayı zayıf düşebilir arkadaşlarım.Peki bunun için ne yapmalıyız? Tabiki Allah'ın bize sunduğu nimetlerden faydalanarak hafızaya karşı böğürlenin mucizesini keşfetmeliyiz.:) Böğürtlenin faydaları sizler için arkadaşlarım... Hafıza kaybından, ishale kadar bir çok...
  5. bebek istiyoruz ama olmuyor oysa herşey yolunda

bebek istiyoruz ama olmuyor oysa herşey yolunda

arkadaslar 1 bucuk yıllık evlıyım 2 sene bıtcek temmuzda bebıs ıstıyoruz benımde esımınde tahlılılerı tettemız bu ay bıze ılkdefa tedavi verdi klomen kullanıyorum bıttıkten sonrada catlatma ıgnesı vercek ıns tutar herseyı yaptırdım ama bır rahım fılmı cektırmedım herseyım temız dıye sızce gerek varmıı????

Sayfayı Paylaş