gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Olric kimdir sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Şu bildiğimiz tanıdığımız olric var ya aha bana onun sözleri cümleleri kısa yazıları lazım varsa paylaşın lütfen teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Olric kimdir sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ailede kimin sözü geçiyor

ailede kimin sözü geçiyor

Dedenin ön plana çıktığı ataerkil, babanın söz sahibi olduğu babaerkil ve anne merkezli anaerkil aileden sonra şimdi de çocukların hakim olduğu çocukerkil aile tipi ortaya çıktı. En sağlıklı aile tipinin babaerkil olduğunu belirten psikologlar, çocukerkil ailelerin genellikle tek ya da iki çocuklularda ortaya çıktığını söylüyor. Psikolog Fatih Kalkınç, "Çocuk merkezli aileler...
  2. Evde kimin sözü geçiyor meleklerim

Evde kimin sözü geçiyor meleklerim

Hep en son sözü söyleyen siz misiniz ? Tabi hayatım olur şekerim :D Birlikteliğinizde kimin sözü geçiyor, kim daha baskın? Hemen kalem, kağıt alın ya da bilgisayarda bir sayfa açıp not alıp test edin! 1- Televizyon kumandası genelde kimde durur? A- Bende B- Onda 2- Alış veriş yapmak istiyorsunuz, sevgiliniz ise nefret ediyor… A- Sevmese de benim için katlanmak zorunda B-...
  3. Olric kimdir melekler ya her yerde var

Olric kimdir melekler ya her yerde var

Bu olric kimdir bi kaç kişi msn iletisinede yazmıştı tanımıyorum bilmiyorum aydınlatın beni ya
  4. Olric - Oğuz ATAY

Olric - Oğuz ATAY

olric, nedir, kimdir, oğuz atay, sözleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Hiç duydunuz mu bilmiyorum melekler :) Son zamanlarda facebookta bir ''Olric'' yir gidiyor.Herkes birbirine Olric diyor,içinde olric'in geçtiği cümleler kuruluyor.Kimdir bu Olric ya da nedir ? :) Anlatalım; Olric, Oğuz Atay’ın Tutunamayanlar adlı tadına doyulmaz romanının kahramanı Turgut'un yarattığı ve...
  5. facebook olric sözleri

facebook olric sözleri

kızlar facebook olric sözleri biliyor musunuz varsa benimle paylaşınsana :)

Sayfayı Paylaş