oLsa biLe biLemediğimiz,biLsek biLe Anlatamadığımız :D 4 örnek

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

1. esena

esena Aktif Üye

bilsem sınav soru örnekleri bilsem sınav soruları sınavı soruları ?????????????? cevaplarinizi bekliorum

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye

Cevap: oLsa biLe biLemediğimiz,biLsek biLe Anlatamadığımız :D 4 örnek
    canım yardım eder misin biraz ikisini tek tek mi cevaplayacağız. aklıma bie örnek geldi benim 4 örnek gelmedi

3. Cevap: oLsa biLe biLemediğimiz,biLsek biLe Anlatamadığımız :D 4 örnek
    ikinciyi okuyana kadar birinciyi unutmuş oluorum:D:D

4. esena

esena Aktif Üye

valla aklınıza geleni söyleyin olsa bile bilmiycen bilsen bile anlatamayacağın

5. gecenin_hüznü

gecenin_hüznü Yeni Üye

melek ?? uzaylı olabılır :S

6. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye

aklıma gelen şuydu:
    olsa bile bilemediğmiiz: uzaylı
    bilsek bile anlatamadığımız: Ahiret

7. esena

esena Aktif Üye

çokzekisin canım tebrikler

8. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye

ßu çok kolaydı ama:D:D

9. esena

esena Aktif Üye

kolaydı ama bak bilen yok senden başka öptüm sevgiler

10. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye

ben anlamadım

11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

sıcak .. bilioruz ama dokunamıyoruz anlatamıyoruz anlatsakta bi yere kadar soyut bişi
    5. işlem(4 işlemden esinlenerek)olsa bile biz bilemiyoruz ve hala bulamadık :s

ahanda benimkisi gozell oldiiii:)

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

"Sevgi" olabilir mi?

oLsa biLe biLemediğimiz,biLsek biLe Anlatamadığımız :D 4 örnek konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Reyhan Karaca - Bile Bile

Ben aşktan çok şey bekledim Umduğumu bulamadım Ben seni yürekten sevdim Ama sana yaranamadım Bu kadar acıyla dünya batmaz Korkma canım canın yanmaz Kalbimi sardı bu aşk yarası Öyle kolay kolay son bulmaz Aslında seni çok iyi tanıyorum Bile bile kalbimi yaralıyorum Günleri ayları sıralıyorum Senle de sensizde yapamıyorum
  2. Gülben Ergen - Bile Bile

gülben ergen bile bile gülben ergen gulben bilendik bir gidiş treniyle başlar yolculuk dönmek istediği bir adres mi varmışş acısam kalbime acıtmıyor diye özlemde eskimiş özletmiyor bile hızlı hızlı çıkalım şu merdivenleri eteğimden yapraklar dökülüversin ne ağlatan bi sema ne ağlayan gözleri hatta eteğim bile olmayı versin bile bile bile bile bilendik işte güç olduk öfkelendik suç olduk...
  3. Sezen Aksu - Bile Bile

Bir arada olabilmek ne mümkün Bir arada kalabilmek İmkansız Seneler alıp gitmiş Ne var ne yoksa her şeyi İnanılmaz değişen ben miyim İnanılmaz bu yabancı da kim Sen misin böyle uzak Veda sözleri söyleyen Geri dönmek inan işten değil Hani var ya tutamazsın kendini Bir ümitle ya olursa dersin hep Bile bile herşeyin bittiğini Sonradan kor,sonradan kor Ayrılıklar an be an Akıp gider zaman sana...
  4. Levent Yüksel - Bile Bile

Bir arada olabilmek ne mümkün Bir arada kalabilmek İmkansız Seneler alıp gitmiş Ne var ne yoksa her şeyi İnanılmaz değişen ben miyim İnanılmaz bu yabancı da kim Sen misin böyle uzak Veda sözleri söyleyen Geri dönmek inan işten değil Hani var ya tutamazsın kendini Bir ümitle ya olursa dersin hep Bile bile herşeyin bittiğini Sonradan kor,sonradan kor Ayrılıklar an be an Akıp gider zaman sana...
  5. Aşkın Nur Yengi - Bile Bile

Aşkın Nur Yengi - Bile Bile birarada olabilmek ne mümkün birarada kalabilmek imkansız seneler alıp gitmiş ne var ne yoksa herşeyi inanılmaz, değişen ben miyim inanılmaz, bu yabancı da kim sen misin böyle uzak veda sözleri söyleyen geri dönmek inan isten değil hani var ya tutamazsın kendini bir ümitle ya olursa dersin hep bile bile herşeyin bittığını sonradan kör sonradan...
  6. gideceğini bile bile sevdim seni....

gideceğini bile bile sevdim gideceğini sevdim seni sevgime inanmıyor gideceğini bile bile sevdim seni.... Önce gönderdiğin bir resmi sevdim Siyah-beyaz oysa renklerini gördüm tek tek Kırmızıyı maviyi yeşili pembeyi ve gökyüzünü kıskandıracak beyazı gördüm Sonra bakışlarını sevdim. Yüreğime işleyen bakışlarını Beni sana mahkum eden gözlerinin esiri oldum Her baktığımda biraz...
  7. Bile Bile Yandı *YÜREĞİM*

Kaç kere sustum aşkı güz yapanlara varamadığım ? derdi soran bana bin dert yükledim aşikar duvarlara ağlayamadım sevdayı oyun sananlara nefesimde yaşattım isminin adına hissetmeden yalandan haykıranlara engeli göremedim son bakışlarda kokuna sarıldı gitti şimdi rüzgarlar da bile bile yandı yüreğim yana yana söndü yüreğim benim sonum sende bilirim UNUTAMADIM SENİ...

Sayfayı Paylaş