oLsa biLe biLemediğimiz,biLsek biLe Anlatamadığımız :D 4 örnek

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

1. esena

esena Aktif Üye

bilsem sınav soru örnekleri bilsem sınav soruları sınavı soruları ?????????????? cevaplarinizi bekliorum

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye

Cevap: oLsa biLe biLemediğimiz,biLsek biLe Anlatamadığımız :D 4 örnek
    canım yardım eder misin biraz ikisini tek tek mi cevaplayacağız. aklıma bie örnek geldi benim 4 örnek gelmedi

3. Cevap: oLsa biLe biLemediğimiz,biLsek biLe Anlatamadığımız :D 4 örnek
    ikinciyi okuyana kadar birinciyi unutmuş oluorum:D:D

4. esena

esena Aktif Üye

valla aklınıza geleni söyleyin olsa bile bilmiycen bilsen bile anlatamayacağın

5. gecenin_hüznü

gecenin_hüznü Yeni Üye

melek ?? uzaylı olabılır :S

6. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye

aklıma gelen şuydu:
    olsa bile bilemediğmiiz: uzaylı
    bilsek bile anlatamadığımız: Ahiret

7. esena

esena Aktif Üye

çokzekisin canım tebrikler

8. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye

ßu çok kolaydı ama:D:D

9. esena

esena Aktif Üye

kolaydı ama bak bilen yok senden başka öptüm sevgiler

10. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye

ben anlamadım

11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

sıcak .. bilioruz ama dokunamıyoruz anlatamıyoruz anlatsakta bi yere kadar soyut bişi
    5. işlem(4 işlemden esinlenerek)olsa bile biz bilemiyoruz ve hala bulamadık :s

ahanda benimkisi gozell oldiiii:)

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

"Sevgi" olabilir mi?

oLsa biLe biLemediğimiz,biLsek biLe Anlatamadığımız :D 4 örnek konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Reyhan Karaca - Bile Bile

Ben aşktan çok şey bekledim Umduğumu bulamadım Ben seni yürekten sevdim Ama sana yaranamadım Bu kadar acıyla dünya batmaz Korkma canım canın yanmaz Kalbimi sardı bu aşk yarası Öyle kolay kolay son bulmaz Aslında seni çok iyi tanıyorum Bile bile kalbimi yaralıyorum Günleri ayları sıralıyorum Senle de sensizde yapamıyorum
  2. Gülben Ergen - Bile Bile

gülben ergen bile bile gülben ergen gulben bilendik bir gidiş treniyle başlar yolculuk dönmek istediği bir adres mi varmışş acısam kalbime acıtmıyor diye özlemde eskimiş özletmiyor bile hızlı hızlı çıkalım şu merdivenleri eteğimden yapraklar dökülüversin ne ağlatan bi sema ne ağlayan gözleri hatta eteğim bile olmayı versin bile bile bile bile bilendik işte güç olduk öfkelendik suç olduk...
  3. Seni Seviyorum hayatta herkes istediğine sahip olsa bile

Hayatta herkes her istediğine sahip olsa bile, Öyle anlar gelirki bir tatlı sözcüğe hasret kalır. Her ne kadar bu iki kelime çoğu insan için basitleşsede, Gercek anlamıyla söylenmesi en güzel ve en anlamlı sözcüklerdir. Yine de bütün kapıları açmaya yarayan iki kelime, Seni Seviyorum.... Bana göre yılın değil yüzyılın sözüdür Seni Seviyorum.... Bu devirde bu sözcüğü saf haliyle...
  4. Umut ederek yaşamalı hayati Bir hiç uğruna olsa bile..

bir hiç uğruna umudu olmalı insanın Umut ederek yaşamalı hayati bir hiç uğruna olsa bile. Ne kadar umutsuz yada mutsuz olduğunu düşünsen..Vazgeçemessin hayattan..Çünkü Sana karşılıksız verilen tek şeydir hayat..Düşüp kalksanda tökezlesende bazen.. Yitirme umudunu cunku insani yaşama bağlayan 2 şey vardir..Biri mutlu olmak, Biride Umutlu olmaktir..Birşeyleri başarmak için mutlu ve umutlu...
  5. çocuklarımızı bile bile zehirlemeyelim…

BU konu;çocuklarımızı zararlı yiyeceklerden koruma,çocukları zehirlenmelere karşı koruma hakkında bilgiler vermektedir Okullar açıldı,sevgili annelerin koşuşturması başladı.Duyarlı anneler çocuklarının beslenme çantasını sağlıklı yiyeceklerle doldururken,bilinçsiz anneler nasılsa okul kantininden beslenir diyerek çocuklarını malesef bile bile zehirliyor.Çocuklarda okul kantininden...

Sayfayı Paylaş