gebe
  1. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

olsada olur olmasada............

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında cadi_91 tarafından paylaşıldı.

hayatınızda olan ama pek de değeri olmayan olsada olur olmasa da dediğiniz kişi yada eşyalar neleeeeeeeer? :fırtına::ruyam::yumurta:

olsada olur olmasada............ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. olmasan!

olmasan!

Dünyanın en lezzetli yemeği konmuş olsa masaya; ..fakat yiyen olmasa! Dünyanın en güzel elbisesi takılmış olsa askıya; ..fakat giyen olmasa! * Öyle serin bir şerbet getirilse ki, hem de kristal bardaklarda; ..fakat içen olmasa! Ya da bir tarla dolusu ekin olsa sapsarı. Hem de, ağırlaşmış başakları önlerine eğilmiş; ..fakat biçen olmasa! Bataklıklar kurutulup, vadilere köprüler yapılıp, dağlar...
  2. Türk olsalardı böyle olurdu :)

Türk olsalardı böyle olurdu :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Öpücük Kulubesinde Siz Olsaydınız Hangisi olurdunuz ?

Öpücük Kulubesinde Siz Olsaydınız Hangisi olurdunuz ?

Bu yıl 84'üncüsü yapılan Oscar ödülleri geride kaldı ödüller dağıtıldı vs... Şimdi bunların bir öpücük töreni var. Yani tüm sanatçılar yanlarında birer hatunla yada erkek erkeğe girerek o anı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çektiriyorlar arkadaşlarım. Can alıcı soru şu. Kız yada erkeklerden cevaplar bekliyoruz. Bu aşağıdaki resimlere bakarak, en şanslı kim kadın yada erkek ? Ve siz ÖPÜCÜK...
  4. Yalın Olmasada Olur Şarkı Sözü istiyorum sizden

Yalın Olmasada Olur Şarkı Sözü istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse acil tarafından Yalın Olmasada Olur Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.
  5. Eşinizin Mesleği Ne Olsaydı Daha Mutlu Olurdunuz?

Eşinizin Mesleği Ne Olsaydı Daha Mutlu Olurdunuz?

Sevgili melekler, hayatta hiçbir şey tam olarak istediğimiz gibi geçrkleşmez. Mesela hep müstakil bir ev hayal etmişsinizdir ama apartman tepelerinden bir türlü inemezsiniz. Ya da her yaz tatil en büyük isteğinizdir ama onu bile bir türlü yoluna koyamazsınız. Bunun gibi pek çok şey var akla gelen. Bu anketimizin sorusu ise eşinizin mesleği. Büyük ihtimalle eşinizin işinde memnun olmadığınız...

Sayfayı Paylaş