gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Olsaydım

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Olsaydım

Emegine saglik canim...

Olsaydım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Olsaydım

Kayahan - Olsaydım

seni çok özledim gece gözlüm benim gemilere bin gel yine gidersin sonbahar rüzgarı kırarken dalları ayrı düşen yaprak yaşar mı söyle olsaydım olsaydım ben yağmur olsaydım düşseydim bulutlardan kirpikte dursaydım olsaydım olsaydım ben rüzgar olsaydım esseydim denizlerde kalbinde uyusaydım unutuldum mu ben unutuldum mu ben seviyorsan bulutları tut gel yine gidersin unutuldum mu ben...
  2. ucagınız olsaydı...

ucagınız olsaydı...

İstedim vermediler sen teyyarecisin dediler. - Sen evimde güzel bir eş, ben havada çilekeş. - Aşıksan otur kucağa, Pilotsan bin uçağa. - Türbülansın ustasıyım, gözlerinin hastasıyım. - Kuleyle kavgalı çilekeş pilot. - Aşkımızı karakutuya anlattım. - Pistlerin atmacası. - Bir sana doyamadım bir de hostese. - Sen yenisin dediler bana ek sefer verdiler. - İstanbul Ankara 1 saat sana...
  3. Yarışmacı Olsaydınız...

Yarışmacı Olsaydınız...

Epeydir ortalık yarışma, jüri ve yarışmacı kaynıyor. Peki hiç düşündünüz mü, yarışmacı olsaydınız siz nasıl olurdunuz? Ukala? Cool? Reytinginiz ne olurdu? Var mısınız teste? Yarışmacı Olsaydınız...
  4. sen olsaydın....

sen olsaydın....

Ateşi gözlerinden almıştım....................Hangi dağın volkanıydın.....İçime erirken üşürdüm....... Şimdi yaktığından arta kalandır yüreğim......Yokluğunun dumanı tüter gözlerimde......Yalnızım.......Yüreğimin cesetini taşıyorum......Göğüs taftamda......Sigara gibi söndürüyorum.......Dilimdeki ateşi......Ve en uzak ...yıldızlar gibi Susuyorum.....Bağ bozumuyum.......Kuşlarca kirpiklerime...
  5. olsada yesek ?

olsada yesek ?

Yemek tarifleri Aşeriyorum merhaba kızlar, canınız hamilelik döneminde en çok hangi yemeği istiyor?

Sayfayı Paylaş