gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Olsen kardeşler ve stilleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Farklı stilleriyle ve kendine özgü stilleriyle Olsen kardeşler... [​IMG]

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ayyy çook hoşlarrr

Young bride bunu beğendi.
  3. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]kırmızıı elbiseye bayldım:)

Olsen kardeşler ve stilleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kardeşler arasında stil farkı olabiliyor

Kardeşler arasında stil farkı olabiliyor

. Aynı evde büyüyen iki kardeş arasında öğrenme stili farklı olabilir. Ailelerin çocuklarının bilgi algılama tipine uygun çalışma ortamı yaratması gerekiyor Kardeşler arasında öğrenme stilleri birbirinden farklı olduğu için ailelerin çocuklarını "kardeşi" gibi ders çalışmaya zorlamaması gerekiyor. Öğrenme stilleri ile zekâ arasında da ilişki olmadığını belirten Dunn&Dunn...
  2. üç kardeş ve hakediş...

üç kardeş ve hakediş...

Arızam 'ım kör sağır dilsizi kadar olmasada kafa kurcalıcak bi soru .. ewet meleklerim sorum şu: Üç kardeş köylerinde fakirlikten canları sıkılır ve düşünüp bir karara varmışlar.yapacakları şey üç kardeşte farklı ülkelere gidip on yıl boyunca çalışıp kazandıklarını getirip bir yerde buluşacaklar ve bu paraları üçe bölecekler.on yıl gecer kardeşler kazandıklarınıda yanlarına alır tam...
  3. Eşarp ve bağlama stilleri.

Eşarp ve bağlama stilleri.

eşarp nasıl bağlanır başörtü nasıl bağlanır başörtüsü tesettür şal şal başörtüsü Hey buraya bakıverin bi :) Çok begendim hem eşarpları hemde bağlama stillerini kızlarda güzel olunca ortaya harika bir şölen çıkmış . Buyrun meleklerim bakalım tek tek..
  4. Kardeşim!!!ve Nişanlım

Kardeşim!!!ve Nişanlım

nişanlıma sözler erkek kardeşime sözler Çok asi ve yaramaz bi erkek kardeşim var orta 1. sınıfa gdiyo 12 yaşında.Ve bende nişanlıyım kardeşim nişanlımı hiç istemiyo çok kıskanç evlenmemizi hele düşünmek istemiyo o buraya gelindiğinde garip nişanlıma kaşınma yapmadığını bırakmıyo hakaret ediyo dövüyo kovuyo aklınıza ne gelirse artık o çocuk değil annem babam bunun doğal bişey olduğunu her...
  5. Lütfen yardımcı olun kardeşlerim

Lütfen yardımcı olun kardeşlerim

Sevgili melekler,anneler anne adayları,yeni evlencek kardeşlerim,eğitim gören sınavlara hazırlanan arkadaslarım...Benim bu dünyadaki en büyük arzum bir Anne olup hayırlısıyla bebeğimi kucağıma almak..Öyleki bu durum artık bende psikolojik sorunlara,evliliğimi bitirme noktasına kadar geldi..Eşimi bu durumdan dolayı ciddi olarak üzüyor,bütün hıncımı bütün içimdeki duyguların patlamasını sevdiğim...

Sayfayı Paylaş