gebe
  1. ARWEN

ARWEN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Olsun demekte zor artık..

Konu, 'Çöplük' kısmında ARWEN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Olsun demekte zor artık..

Emegine saglik canim...

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

çok hoştu emeğine sağlık..

4. ARWEN

ARWEN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

rica ederim

5. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Emegine Saglik

6. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

çok hoştu emeğine sağlık

Olsun demekte zor artık.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hoşçakal demek ölmekten dahamı zor?

hoşçakal demek ölmekten dahamı zor?

Gidişin değil, bir umutla dönersin diye beklemek öldürdü beni.. Bir hoşcakalı çok gördün... Zor geldi hoşcakal demek sana, böyle gitmek daha kolaydı çünkü, arkada kalanı düşünmeden çekip gitmek, yakıştı mı sana? Yakıştı mı gidiyorum demeden gitmek? Yakıştı mı veda etmemek ve çekip gitmek? Yakıştı mı ayrılıkla yüzleşmemek? Gittiğini bile söylememek.. Bir hoşcakalı çok gördün.. Bu kolay...
  2. seni seviyorum demek zor mu??

seni seviyorum demek zor mu??

seni seviyorum demek zormu Keşke hiç çıkmasaydın karşıma, şimdi bensiz bir yerlerde nefes alacaksın ve bu canımı daha çok acıtacak... Dedi genç adam, havaalanında, uçağa binmek üzereyken yetiştiği kadınına. Arkasına bakmadan gitti kadın, bindi uçağına, adımları geri saya saya... Bitti... Bir ilişki daha... Televizyon dizisinde de olsa nerede bir ayrılık yaşansa içim cız ediyor benim....
  3. Yazık demek ne zor...

Yazık demek ne zor...

Sözüm var söyleyecek gitmeden önce Belki bir daha dönmem geriye Yazık demek ne zor geçen zamana Bakınca arkanda kalan yollara Sırrına eremeyiz ne olduysa oldu Suçlayıp soramayız bittiyse bitti Bilsen de bilmesen de seni delicesine sevmek beni kahretsede Hadi unut geçenleri unut her yalan gibi Eğer dünya faniyse ölümüne sevmek ne diye alinti
  4. Hayır demek size de zor mu geliyor?

Hayır demek size de zor mu geliyor?

"Hayır" demek size de zor mu geliyor? Karşınızdakini kırmamak için istemediğiniz şeyleri yapmak zorunda mı kalıyorsunuz? Önerilerimiz ve uzman görüşlerine kulak vererek, hayatınızı kolaylaştırmanız mümkün. Arkadaşınız salonunuzda yaşamaya başladı. Kız kardeşiniz, bir servet ödeyerek aldığınız ve daha hiç giymediğiniz botlarınızı ödünç aldı ve siz "Peki" dediniz. Ofiste...
  5. Hoşçakal demek,ölmekten daha mı zordu???

Hoşçakal demek,ölmekten daha mı zordu???

Gidişin değil, bir umutla dönersin diye beklemek öldürdü beni..Bir hoşcakalı çok gördün... Zor geldi hoşcakal demek sana, böyle gitmek daha kolaydı çünkü, arkada kalanı düşünmeden çekip gitmek, yakıştı mı sana?Yakıştı mı gidiyorum demeden gitmek? Yakıştı mı veda etmemek ve çekip gitmek? Yakıştı mı ayrılıkla yüzleşmemek? Gittiğini bile söylememek.. Bir hoşcakalı çok gördün.. Bu kolay olanı...

Sayfayı Paylaş