gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

olsunda tek taş benim olsun diyenler

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: olsunda tek taş benim olsun diyenler

adminim çok güzeller de ben bıkmışım valla meraklısına duyurulur

olsunda tek taş benim olsun diyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tek Taşlar

Tek Taşlar

tek taslar tektaslar tek taş taşlar tektaşlar
  2. Tek Taş Fincan

Tek Taş Fincan

. pesss doğrusu Tek taş fırtınasında sanırım son nokta! İmaj herşeydir, kahve içerken bile...Bu ürünle Swarovski kristali ile süslü bir tek taşınız olacak ve bunu birşeyler içerken rahatlıkla gösterebileceksiniz! Ve de bu ürünü hediye etmek isteyenler için de büyük ve şık bir mücevher kutusu yanında..
  3. Tek Taş Pırlanta

Tek Taş Pırlanta

Takı ile ilgili bölümdeki paylaşımları okudum. Gerçekten çok ilginç yazılar var. Okurken aklıma bir arkadaşımın başından geçen olay geçti. Daha önce internet üzerinden pırlanta satın alanınız oldu mu bilmiyorum, ancak bir arkadaşımın eşi evlilik yıldönümlerinde böyle bir sürpriz yapmış. Kapıyı açıyorsunuz ve kargodan tek taş pırlanta çıkıyor! Üstelik eşiniz size bu hediyeyi kargocu kıyafeti...
  4. Tek koltuğum olsun benim olsun

Tek koltuğum olsun benim olsun

Şöyle cam kenarında denize karşılık bir koltuk düşünün.Üzerinde oturup denizin o eşsiz güzelliğini izlerken çayınızı yudumladığınızı ve dalgaların kıyaya vurmasında çıkan o sesi dinlediğinizi düşünün.Ya da o tek koltukta sevdiğiniz bir romanı veya sabah gazetenizi okuğunuzu düşünsenize.Yani tek koltuğun olunca üzerine oturup rahatça dinlenebileceğiniz gibi bir çok şey geliyor aklıma. Ben...
  5. 2011 Tek taş (:

2011 Tek taş (:

2011 tek taş tek taş 2011 taşlar Altın renkli olan tektaşlar çok güzel hanımlar hem görünüşü hemde şekli çok güzel. Allah herkese nasip etsin (:

Sayfayı Paylaş