gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Olta

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İş ve davranışta hileli yola, her türlü hile ve tuzağa delalet eder.Rüyada olta görmek, iş hayatında büyük bir fırsatın yakalanacağına işarettir. Rüyasında olta gören kişi iş yaşamında büyük bir fırsat yakalayacak şeklinde yorumlanır. Olta, kişinin büyük kısmet umduğunu gösterir. Eğer oltaya balık takılırsa kişi kısmeti alır.Rüyada olta görmek, is hayatinda büyük bir firsatin yakalanacagina isarettir. Rüyada olta ile balik tuttugunuzu görmek veya bir olta satin almak, size bagli olan bir kimseye karsi haksizlik yapacaginiza, fakat sonradan bunu fark ederek üzülüp pisman olacaginiza ve onun gönlünü almaya çalisacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada olta görmek, hileye isarettir. Kendileriyle av avlanan bütün aletlerin tabirleri böyledir. Tabirce iyi olan kendi tuttugunu baskasinin tuttugundan fazla görmektir.Rüyada olta görmek; para kazanmak için yapılan hilede zarara uğrayacağınıza, bazı yorumculara göre ise fakirlik çekmeye işarettir.

Olta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SmiLiler Gerçek olmuş olSa (:

SmiLiler Gerçek olmuş olSa (:

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. KUL oldum... Gül oldum...Yandım KÜL oldum...

KUL oldum... Gül oldum...Yandım KÜL oldum...

sana kul olmaya geldim allahım sana kul olmaya geldim allahim allahım sözleri ilahisi ilahi dinle Ben kalbimi dünyanın dert duvarları arasında ezdirdim... Çok özledim sonsuz genişliğini secdelerin... Ben ruhumu zehir parmaklıklar ardında tutuklu bıraktım... Öyle çok susadım ki ilk tekbirin;dudağımdan içtiğim serinliğe... Ben bencilliğin dehlizlerinde ümitsizce...
  3. düz olsun babet olsun ..

düz olsun babet olsun ..

şahsen ben yüksek topuklu giyemem yüksegini geçtim topuklu giyemem o yüzden babet bana günlük yada davetlerde gayet rahat geliyor.. herseye kolayca uyum saglaması da işime giliyor ya sizin????
  4. Selam olsun ..

Selam olsun ..

Allah aşk'ı ile yanıp "Peygamber" sevdası ile tutuşan gönüllere.. Mutlulukların kapısı olan Aşk bahçesinde, sevgi dilencisiyiz "Elhamdulillah "..
  5. özgün ol güzel ol..............

özgün ol güzel ol..............

özgün ol güzel ol ah biz kadınlar hep güzel ve alımlı,çekici olmak isteriz.kendimize karşı bu bağlılık ve özgüven yaradılıştan verilmiş bir ödüldür bence.bizler nasıl yaşamak istiyorsak öylede yaşarız.bizler böyleyiz ve böyle yaşarız.yani çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. Kadınlar güzelleşmek uğruna neler neler yapıyor. Kozmetik ürünler ve giyim kuşam konusunda tonlarca para...

Sayfayı Paylaş