gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Ölü gelin

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

ğğğğ ğğğğğ ölü gelin resimleri ölü gelin resmi fotoları [​IMG]

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ölü gelin
    ıyyyyyyyyyyyyy

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ölü gelin

ne acayippppppppp

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    izledim bunu çoooooooook güzel tavsiye ederim kızlaaaaaaaaaaar

Ölü gelin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölüm gelince!

ölüm gelince!

Ey Azrail, gözlerim fersiz, sözlerim yersiz, Ecelim gelir gelmez, yakaladın habersiz! Keşke birkaç yıl önce, bir haber gönderseydin, Rüyalarıma falan bir kez giriverseydin. Mal mülk sevdası ile dünyadan kopamadım, Çok özür diliyorum, hazırlık yapamadım. Alamadım yanıma para pul, ne de bavul, Uyudum horul horul, ne zil duydum, ne davul. Yaşım yetmiş olsa da, kanım hep fıkır fıkır, Bu...
  2. ölü gelin!!!

ölü gelin!!!

Viktorya döneminin baskı altındaki küçük, kasvetli bir kasabasında, iki utangaç gencin, daha önce hiç karşılaşmadıkları halde, evlenmelerine karar verilmiştir. Kaba, sonradan görme, (Tracey Ullman ve Paul Whitehouse tarafından seslendirilen) konserve balık tüccarları Nell ve William Van Dort hep yüksek sosyeteye girebilmeyi düşlemişlerdir. Ne var ki, maddi açıdan noksan olmasalar da,...
  3. MC Sefalet - Ölüm Gelsin

MC Sefalet - Ölüm Gelsin

susun Artık Dayanamaz Oldu Kalbim, Savaşmaktan Yoruldu Susun Artık Çekilin Gözlerime Kan Doldu Yardım Eden Hani Nerde Etrafım Boş Bulundu Bu Bedenim Ateş Gibi Yandı Bitti Kavruldu İsyan Ettim Çile Çektim Kalktım Düştüm Yenildim Pes Etmedim Dostum Dedim Arkamdan Ezildim Sokak Köşelerinde Ordan Buraya İtildim Beni Seven Nerde Zalim Hayat Hadi Söyle Bana Varsa Seven Biri Söyle Çıksın Karşıma...
  4. Poşet çay öldü başınız sağolsun tabutuna gelin

Poşet çay öldü başınız sağolsun tabutuna gelin

Merhaba arkadaşlarım, Herkes sever çay içmeyi... Yani en azından ben severim. Normalde demlenen çayın keyfini hiç bir şey vermesede ara ara gerek çalıştığımızdan gerekse acelemizden ( hep acelemiz var zaten ) güzel lezzetli bir çayı poşetten bardağa hooop atarız 1 dk da çay hazır :) Her zaman problem olmuştur buradan çıkarttığımız poşet çayın nereye koyulacağı. Bu arada kaşığa sarılan ipi...
  5. Ömrünü Ölüme Gelin Ediyorum

Ömrünü Ölüme Gelin Ediyorum

Ömrünü Ölüme Gelin Ediyorum Bulutlar dokunsan ağlayacak. Güneş yavaş yavaş elini eteğini çekiyor gündüzden, birşeylere kızmışçasına kızarıp yok oluyor ufukta alaca parlak ihtişamıyla…Hangi burçtan olduğu bilinmeyen ay doğuyor işte. Ve başlıyor çöken karanlıkla süzülüp gelen bir hüzn-ü gece… Güneşin batışı, ayın doğuşu hep aynı… Bir ben farklıyım bu gece… Notası olmayan...

Sayfayı Paylaş