gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Ölü Gömmek

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

ölünün gömülmesi ölünün gömülmesi video ölü nasıl gömülür cenaze nasıl gömülür video ölü Rüyada ölü gömmek, hapislik, fakirlik, sikinti ve islerin bozulmasina isarettir.

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: Ölü Gömmek
    Allah korusun yaa... Ben yinede iyiye yorayım..

3. pinardincer

pinardincer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben dün akşam 5 ay önce kaybettiğim anneannemi hasta olarak gördüm makinalar filan bağlıydı benimle konuşuyordu fakat ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum makina anneannemin vücudunun gögüs kısmına birçok yere bağlanmıştı ve birçok renk vardı onların ne olduğunu sorduğumu hatırlıyorum lütfen bir açıklama yazın

Ölü Gömmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öldü....

Öldü....

Öldü.... Iki dakika önce............................ Yapayalnız kaldı ruhunu yitirince Geceymiş.... tek başınaymış.. ona ne!? Öldü dedim ya size! Tam da iki dakika önce.. Sevdadan mı? değil... Hayat kavgası mı? hayır! Ruhunu diyorum.. ruhunu yitirdi! Öldü dedim ya size.. daha ne diyeyim? Sebepsiz kaçışlar planladı durdu hep.. En sonunda başardı: Ne istedi ruhundan? Neden kıydı?...
  2. gömmek

gömmek

Toprağa bir şey gömmek bir şeyi gizlemeye, elde mevcut imkanları diğer insanlardan kıskanmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Defin.)Rüyada bir kiymetli seyi veya parayi topraga gömmek, beklemekte oldugunuz bir isin hakikat olmayacagina, toplayip para etsin diye beklettiginiz bazi mallardan zarar edeceginize isarettir.
  3. Ölü gömmek

Ölü gömmek

Rüyada ölü gömmek, hapislik, fakirlik, sikinti ve islerin bozulmasina isarettir.
  4. Ölü/Ölüm

Ölü/Ölüm

Ölmek dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna; yolculuğa, bir yere taşınmaya yahut yoksulluğa yahut evlenmeye, Ölüm bazen uzlete, rahata kavuşmaya yahut şerefe; âni ölüm yoksul için zenginliğe, zengin için yoksulluğa, Ölmek, bir hatadan yahut günahtan pişman olmaya, ölüm belirtileri olmadan, uyurken hastalanmaksızın öldüğünü görmek ömrünün uzun olmasına, Bir şeyden korkan yahut üzüntü ve sıkıntı...
  5. ölü...

ölü...

Hangi mahallede imam yok, Ben orada öleceğim. Kimse görmesin ne kadar güzel, Ayaklarım, saçlarım ve her şeyim. Ölüler namına, azade ve temiz, Meçhul denizlerde balık; Müslüman değil miyim, haşa, Fakat istemiyorum, kalabalık. Beyaz kefenler giydirmesinler, Sızlamasın karanlığım havada. Omuzlardan omuzlara geçerken sallanmayayım, Ki bütün azalarım hülyada. Hiçbir dua yerine getiremez, Benim...

Sayfayı Paylaş