gebe
  1. elvan saraç

elvan saraç Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    18

ölü olan ikiz bebekler

Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında elvan saraç tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar yeni katıldım 7aydır ikinci çocuğu istiyoruz bi kızım var 3yaşında ben rüyaya niyetli yattım yani rabbim hayırlı bir evlat vereceksen rüyamda malum et diye ve gördüm kayinvalidem hamile ikiz kızlara ama bebekleri doğmuş ölmüş o bebekler için mevlüt veriyoruz bebeklerin ölüleri kundakta bir masanın üstünde mevlütte. Gidiyorum ve bebeklerin ölü olduğunu görüyorum sonra arkamı dönüyorum bebekler canlaniyor ama yüzleri çok güzeldi kocaman siyah gözleri ve gamzeleri vardı tekrar baktığımda yürüme çağına geldiler ama biri uzun biri kısa birinin saçı uzun birinin saçı kısa ölü bunlar ama yürüyorlar diye şaşırıyorum eşimde çok seviniyor sizce bu rüyayı nasıl yorumlamam gerekir

ölü olan ikiz bebekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkiz bebekler:)

İkiz bebekler:)

ikiz bebek odaları ikiz bebek odası istiyorum odası takımları şekerleri Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:642x482 ve 45KB
  2. İkiz gebeliklerde ölüm oranı

İkiz gebeliklerde ölüm oranı

anne karnında ikiz bebek ölümü ikiz bebeklerde hangisi büyük olur bebeklerden hangisi büyük olur bebeklerden birinin ölümü ikizlerden birinin anne karnında İkiz gebeliklerde yavrunun anne karnında ölme ihtimali daha mı yüksektir? İKİZ ve çoklu gebeliklerde yavrunun anne kamında ölme ihtimali daha yüksektir. Bu ihtimalin sebebi plasentanın yavrulan beslemekte yetersiz kalmasına bağlı...
  3. ikiz bebekler

ikiz bebekler

bebekler ikiz çeşitleri ikiz bebekler
  4. İkiz bebeklerden birinin anne karrında ölümü bebek ölümü hakkında

İkiz bebeklerden birinin anne karrında ölümü bebek ölümü hakkında

gebelikte anne karnında bebek ölümü ikiz bebeklerden birinin ölümü fetusun ölmesi annekarnındabebekölümü ikizlerden birinin anne karnında Öncelikle bu durumu Allah hiçbir anne adayına yaşatmasın arkadaşlar.Anne karnında bebek ölümleri sebebleri hakkında sizlere merak ettiğiniz tüm bilgileri sunuyorum Ölü doğum yapmak veya anne rahminde bebek ölmesi veya anne karnında bebek (fetus) ölümü veya...
  5. İkiz,üçüz,beşiz değil tam sekiz bebek sahibi olan kadın!

İkiz,üçüz,beşiz değil tam sekiz bebek sahibi olan kadın!

beşiz gebelik Genelde ikiz yada üçüz bebek duymuşuzdur ama şimdiki haberimizi duyunca eminim sizlerde benim kadar şaşırıp şok olacaksınız.Çünkü ABD de bir kadın ikiz değil,üçüz hiç değil:D Beşiz desenizde yanılırsınız çünkü tamı tamına sekiz doğrurak herkesi hayrete düşürdü.Konuyla ilgili haberin detaylarına geçiyorum.:S ABD’de bir kadın bir batında sekiz bebek doğurdu. Doktorlar bir bebeğin...

Sayfayı Paylaş