gebe
  1. yanlız kadın..

yanlız kadın.. Forum Okuru

ölüler eve gelir mi sabi coçuklara görünür mü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında yanlız kadın.. tarafından paylaşıldı.

eşim benim yanıma geliyormudur acaba bebeğimize görünüyormudur

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    :( sanırım eşini kaybettin Allah sabırlar versin onlara melekler görünür babasıda bir melek belkide görünür bilemem ama huzurunu hissedeceği güvenini hissedeceği kesin

ölüler eve gelir mi sabi coçuklara görünür mü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaval Mi DÜdÜk MÜ?

Kaval Mi DÜdÜk MÜ?

çalgı hikayeleri kavalın hikayesi bir çalgının hikayesi Arş. Gör. M. Ulaş Atasoy Kaval insanoğlunun doğal çalgısı sesinden sonra, beki de en eski çalgı gurubunu oluşturan nefesli çalgılar içerisinde, direk üflemeliler ailesinin dilsiz diye adlandırdığımız herhangi bir aparat kullanılmaksızın boş bir borudan nefesin ve dudakların özel konumları ile elde edilen çalımı zor bir ailenin en...
  2. Korktuğunuz Başınıza Gelir mi?

Korktuğunuz Başınıza Gelir mi?

Melekler, düşündüğü, aklına getirdiği başına gelenlerden misiniz siz de? Aklıma gelen başıma geldi deriz ya. Size de oluyor mu bu?
  3. Ev İçi Emek Görünür Olmazsa Kadın İstihdamı Artmaz

Ev İçi Emek Görünür Olmazsa Kadın İstihdamı Artmaz

KEİG'in yeni istihdam yasası raporuna göre kadın istihdamının artırılması için kadınların tek başlarına üstlendiği bakım hizmetlerinin kamu, işveren ve erkeklerin paylaşmasını sağlayacak düzenlemeler ve ebeveyn izni acilen yasalaştırılmalı. BİA Haber Merkezi - İstanbul Kadın Emeği ve İstihdamı Girişimi (KEİG) istihdam yasasını kadın istihdamı açısından değerlendirdi. KEİG raporu ücret ve...
  4. Engel mi Özür mü?

Engel mi Özür mü?

Engelli mi, özürlü mü? Engel mi, özür mü? Cevap aslında çok basit: Her insanın bir iş yapmaya çalışırken engellendiği bir durum olabilir. İşte bu engeller bir özürden dolayı oluşabilir. Yemek yapamayan birinin özrü yapmaya çalıştığı yemeğin yapılışını bilmemesi olabilir, gerekli malzemeler olmayabilir. Her insan futbol oynayamaz; refleksi zayıftır, yeterince atik değildir, fazla...
  5. sütüm yeniden gelir mi?

sütüm yeniden gelir mi?

benm kızım 15 aylık ilk 2.5 ay emdi beni sütüm sulu doyurmuyordu mama verdim sonra sütüm kesildi suan 15 aylık ve kızım arkadaslarımın cocuklarndn özendi oda emmk istior sütüm yok yani gelmeyincede kızıyor acaba sütümün tekrar qelmesi icin bi yöntem varmı??

Sayfayı Paylaş