gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ölüler güler oldu halime

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Gidisine bosuna agliyorum aslinda. Kim kaybetti ki bu hayatta. Gercekten ben miydim sevmeyi beceremeyen, mutluluga layik olamayan ve gözyasiyla gececek gecelere makhum olmasi gereken kisi ben miydim yani?

Beni hic sevmedigin gercegini söylerken hickirik seslerini ezip gecen dalgaci sesinle o an anladim: Ben seni , sen ise gercek sevgiyi kaybettin! Bizi ucurumun kenarina kadar getirip ve hic düsünmeden itmesini de basardin... Aslinda biz dememe bakma, yine de bu aski yasadin kabul ediyorum. Yoksa yok olan, ölüp ölüp dirilen ve ucurumdan itilen de sadece bendim!!!

Bu hayatta bazi insanlar var demistim sana, ne yasamayi bilirler ne de ölmeyi... Ölemiyorum ya, nefesim kesiliyor, aklimi kaybedecek gibi oluyorum ve bir an kendime geldigimde yüzümde tirnak izleri ve avucumda bir tutam sac buluyorum! Ölemiyorum ama zorluyorum , kaniyorum ve bu halden kurtulmak icin hic birsey yapmiyorum! Ölüler güler halime! Yasamayi, ölmeyi , sevmeyi , mutlulugu hic bir seyi beceremedim... O zaman ben neden yasiyorum ki?

Bogazima dügümleniyor bütün cümleler ne yaptin sen bana böle ya!!! Ne yaptin! Ne olur artik gelme rüyalarima!!! Ne olur gelme!!!

Bugün bayram degil mi? Bayramin mübarek olsun. Sen kutlamadin, kutlama da gerek kalmadi! ilk defa kutlamadin! 5 yil icinde bana verdigin ilklik buydu iste! Keske bugün kurban bayrami olsaydi cok daha anlamli olurdu bu yasattiklarin...

Yine de sevgiyle kal sen... Sevgi sana yakisirdi cünkü.. Sevilmek sana yakisir... Bana da sevmek...

EN KÖTÜ SESSiZLiK " SENSiZ OLAN" DERDiN BiR ZAMANLAR...

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ölüler güler oldu halime
    Bu hayatta bazi insanlar var demistim sana, ne yasamayi bilirler ne de ölmeyi... Ölemiyorum ya, nefesim kesiliyor, aklimi kaybedecek gibi oluyorum ve bir an kendime geldigimde yüzümde tirnak izleri ve avucumda bir tutam sac buluyorum! Ölemiyorum ama zorluyorum , kaniyorum ve bu halden kurtulmak icin hic birsey yapmiyorum! Ölüler güler halime! Yasamayi, ölmeyi , sevmeyi , mutlulugu hic bir seyi beceremedim... O zaman ben neden yasiyorum ki?

dönem dönem yaşadığım duygular hiçde yabancı gelmedi

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bu yazı çok güzel annem benim içim bi kötü oldu...Yorumun için teşekkürler

4. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Güzel bir paylaşım olmuş benişimm
    emeklerine yüreğine sağlık canım benimmm

Ölüler güler oldu halime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güleriz ağlanacak halimize

güleriz ağlanacak halimize

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Babalar gününüz kutlu olsun!

Babalar gününüz kutlu olsun!

Başta rahmetli babamın ve sevgili eşimin ayrıca tüm babaların babalar gününü şahsen ve melekler mekani.com olarak içtenlikle kutluyoruz. Babalar gününüz kutlu olsun:)
  3. Aşure gününüz mübarek olsun melekler

Aşure gününüz mübarek olsun melekler

Asure günü gusül abdesti alan 1 yıl ufak tefek hastalık görmez evine 10 çeşit erzak alan 1yıl sıkıntı çekmez 10kişiye selam vermek yetimi sevindirmek fakirlere yolda kalmışlara yardım etmek tavsiye edilen ibadetlerdendir. Rabbim bu gecenin ve gündüzün feyzinden nurundan istifade etmeyi cümle ümmeti muhammet'e nasip etsin insaallah
  4. Doğum Günün Kutlu Olsun Sevdeeeeeeeeee :)))

Doğum Günün Kutlu Olsun Sevdeeeeeeeeee :)))

Sevde bebeklerin ve eşinle birlikte ve tabi tüm sevdiklerinle mutlu, huzurlu sağlık dolu gönlünce bir hayat temenni ediyorum sana :D:D
  5. Doğum Günün Kutlu Olsun Aysen*

Doğum Günün Kutlu Olsun Aysen*

Tüm sevdiklerinle, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve sevgi dolu bir ömür diliyor, doğum gününü kutluyorum aysen* Nice nice nice yıllara :D:D

Sayfayı Paylaş