gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Olum anı

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada ölüm anim görmek, dinde münakasaya veya Kur'an hakkinda süphe etmeye isarettir. Bazen ölüm anini görmek borç ödeme haklardan istifade etmeye ve hanimlari bosamaya isarettir.

Olum anı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Kim Olsa Anlatır

Ajda Pekkan - Kim Olsa Anlatır

Dile kolay yaşananlar Belkilerle geçen zamanlar Seni anlatan o heyecanlar O nefes alışlar uykusuz ve yalnız Hiç aklımdan değilken Gözlerinle karşılaştım birden Saklanacak ne vardı sanki söyle Nasıl da sevmiştik bak delice Nasıl da inanmıştık sevgimize Kim olsa anlatır O yaşanan ne güzel bir rüyadır Gerçek yalan ne farkeder sanki O artık kapanmış bir sayfadır Belki sen o...
  2. Ben bu vatan için şehit oldum ana

Ben bu vatan için şehit oldum ana

Ben bu vatan için şehit oldum ana Basma ne olur yüreğine mezar taşlarını Ağlayıp ta güldürme düşmanlarımı Yolma sakın o ak düşmüş saçlarını Ben bu vatan için şehit oldum ana Yurdumda gezdirmesinler diye kirli ellerini Kirletmesinler benim vatanımı Gerçekleştirmesinler düşmanlarım emellerini...
  3. çocuğun olunca anlarsın ...

çocuğun olunca anlarsın ...

Çocuğun olunca anlarsın...Bu sözü annesinden duymayan kimse var mıdır? Anne olmak, anne olmadan tam olarak anlaşılabilecek bir durum değil galiba... Anne olmak ne demektir sizce? Anne olmak, umut etmek demektir... Anne olmak, asla vazgeçmemek demektir... Anne olmak, hesapsızca sevmek demektir... Anne olmak, sorumluluk demektir... Anne olmak, sadece kendini düşünmekten ömür...
  4. Dinozorlar anında yok olmuş

Dinozorlar anında yok olmuş

Amerikalı bilim adamları, 65 milyon yıl önce büyük bir göktaşının Dünya’ya çarpması sonucu nesli tükendiği sanılan dinozorlarla ilgili bilinen teorilerin aksine ilginç bir iddia ortaya attı. Buna göre çarpışmadan hemen sonra Dünya’nın atmosferi o kadar sıcaklaştı ki tüm dinozorlar birkaç saat içinde öldü. Wired News’ün haberine göre Colorada Üniversitesi’deki bilim adamlarının ulaştığı...
  5. Anında Parlak Saçlarınız Olsun İster misiniz ?

Anında Parlak Saçlarınız Olsun İster misiniz ?

parlak saçlar için parlak saçlar için ne yapılmalı Sevgili melekler, bu yazımızda parlak saçlar için alabileceğiniz önlemlerden bahsedeceğiz sizlere. Bakımlı bir kadın olarak saç bakımı ihmali düşünülemez elbette. Bu sebeple yapacağımız saç modeli öncesinde parlak ve güzel saçlara nasıl sahip olabileceğimizi düşünmeli ona göre bir bakım uygulamalıyız. :) Saçımızın tipine uygun saç bakım...

Sayfayı Paylaş