gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ölüm Fısıltısı

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ölüm Fısıltısı [​IMG]

Filmin Konusu.
    Zengin bir İngiliz ailenin çocuğu olan 10 yaşındaki David (Blake Woodruff) kaçırılır. Çocuğu kaçıran Max Harper (Josh Holloway) ve ortağı, yüklü bir fidye karşılığı bu olayı klasik bir kaçırma olayı olarak görmektedirler. Ancak utangaç ve sessiz biri gibi gözüken küçük çocuğun gizli güçleri vardır. Max Harper yaşadıklarından sonra çocuğu kaçırmamış olmayı diler.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Ölüm Fısıltısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öldü....

Öldü....

Öldü.... Iki dakika önce............................ Yapayalnız kaldı ruhunu yitirince Geceymiş.... tek başınaymış.. ona ne!? Öldü dedim ya size! Tam da iki dakika önce.. Sevdadan mı? değil... Hayat kavgası mı? hayır! Ruhunu diyorum.. ruhunu yitirdi! Öldü dedim ya size.. daha ne diyeyim? Sebepsiz kaçışlar planladı durdu hep.. En sonunda başardı: Ne istedi ruhundan? Neden kıydı?...
  2. Ölü/Ölüm

Ölü/Ölüm

Ölmek dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna; yolculuğa, bir yere taşınmaya yahut yoksulluğa yahut evlenmeye, Ölüm bazen uzlete, rahata kavuşmaya yahut şerefe; âni ölüm yoksul için zenginliğe, zengin için yoksulluğa, Ölmek, bir hatadan yahut günahtan pişman olmaya, ölüm belirtileri olmadan, uyurken hastalanmaksızın öldüğünü görmek ömrünün uzun olmasına, Bir şeyden korkan yahut üzüntü ve sıkıntı...
  3. Ankara'daki en son kapatma fısıltısı

Ankara'daki en son kapatma fısıltısı

Ankara kulislerinde hava değişti. "AK Parti kapatılmayacak" söylentisi yaygınlaştı. Piyasaların satın aldığı son senaryo da bunu destekler nitelikte... Kapatma davasının sonucu ile ilgili Ankara'da konuşulanlar gazeteler yansımaya devam ediyor. Vatan'ın manşetine çıkan son iddia oldukça dikkat çekici... “Anayasa Mahkemesi’nin 11 üyesi AKP’nin, laiklik karşıtı eylemlerin odağı...
  4. Kapatılmama fısıltısı Borsa'yı fırlattı

Kapatılmama fısıltısı Borsa'yı fırlattı

Uluslararası borsalardaki yükselişle birlikte içeride kapatma davasının piyasanın istediği şekilde sonuçlanabileceğine yönelik beklentiler borsayı uçuruyor Dün yüzde 2.7 artışla 39 bini aşan borsa bugün de hızla 40 binin üzerine çıktı. Borsa ilk seansı yüzde 4.16 artışla 40 bin 783 puandan noktalarken, dolar ise 1.19 seviyesinin altına sarktı. Piyasalardaki bayram havası tüm hızıyla...
  5. ölü...

ölü...

Hangi mahallede imam yok, Ben orada öleceğim. Kimse görmesin ne kadar güzel, Ayaklarım, saçlarım ve her şeyim. Ölüler namına, azade ve temiz, Meçhul denizlerde balık; Müslüman değil miyim, haşa, Fakat istemiyorum, kalabalık. Beyaz kefenler giydirmesinler, Sızlamasın karanlığım havada. Omuzlardan omuzlara geçerken sallanmayayım, Ki bütün azalarım hülyada. Hiçbir dua yerine getiremez, Benim...

Sayfayı Paylaş