gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ölüm Kapanı (Dark Floors)

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Otistik küçük kızının hastanede yeterince iyi bakılmadığına inanan babası onu eve götürmeye karar vermiştir. Yapılan hiç bir tedavi artık cevap vermemekte ve durumu kötüye gitmektedir.
    Taburcu olmayı bekleyemeyen baba, kızıyla hastaneden çıkmaya çalışırken aksilikler ve korkunç tuzaklar yakalarını bırakmaz. Asansör bozulur ve hastaneden bir kaç kişi ile birlikte kilitli kalırlar. Kapılar açıldığında ise hastanenin terk edildiğini görürler.
    Her çıkışa ulaşmaları bir başka kabusa dönüşür.. Karanlıktan gelen yaratıkların korkunç saldırıları ile artık başbaşadırlar… Bu garip hastane onları yakalamaya çalışan bir Ölüm Kapanına dönüşür…

Yapım :
    2008, Finlandiya / İzlanda
    Tür :
    Fantastik / Gerilim / Korku
    Yönetmen :
    Pete Riski
    Senaryo :
    Howard Brodsky, Mika Karttunen, Pekka Lehtosaari
    Oyuncular :
    William Hope, Skye Bennett, Ronald Pickup, Lordi , Noah Huntley, Dominique Mcelligott, Leon Herbert, Philip Bretherton, Laura Faarinen, Anniina Keiskander, Maggy Fellman
    Yapımcı :
    Markus Selin
    Görüntü Yönetmeni :
    Jean Noel Mustonen
    Müzik :
    Ville Riippa

Ölüm Kapanı (Dark Floors) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hindili Kapama

Hindili Kapama

Malzemeler : • 200 gr. hindi kuşbaşı • 2 adet taze soğan • 9 adet arpacık soğan • 5-6 adet taze fasulye • 1 adet havuç • 1 adet kabak • 1 adet patates • 1 çorba kaşığı un • 1 çorba kaşığı tereyağ Maydanoz • 2 su bardağı su • Tuz ve karabiber Hazırlanışı : Tencerede tereyağını eritip unla birlikte kavurun. Kuşbaşı şeklinde doğradığınız taze fasulyeleri, patatesleri, taze soğanları,...
  2. Dark Funeral

Dark Funeral

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kapan

kapan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Dark WaLLpaper

Dark WaLLpaper

dark wallpaper
  5. Kapama gözlerini....

Kapama gözlerini....

Çocukken geceleri yıldızlara bakardım… Başımı gökyüzüne kaldırır heyecanla yıldızları sayardım; kaçında aşk vardı, kaçından böyle görünürdü gökyüzü, kaçında denizler bu kadar güzel ve kaçında aşk maviydi… Yıllar sonra senin gözlerinde gördüm yıldızları… Gözlerinde o çocukluk heyecanımı yaşadım yeniden. Mavi denizleri, mavi gökyüzünü, mavi aşkı gördüm… Belki de onun için sen gözlerini...

Sayfayı Paylaş