gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ölüm korkusu yaşarmısınız.

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ölüm korkusu yaşarmısınınz arkadaşlar? ben inanılmaz korkuyorum ya elbet ölcem ama çok korkuyorum...
    sizler ne düşünüyorsunuz

2. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ce: ölüm korkusu yaşarmısınız.
    ben ölümden korkuyorum en çokta yangında depremde ve kaza olursa ölmekten daha çok korkuyorum ama hepimiz tadacağız ölümü önemli olan günahsız gitmeyi nasip etsin herkese rabbim

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

İnsanoğlu hep bilinmeyenden korkarmış... En büyük bilinmeyen de ölümün kendisi.

Hayırlısı ve sıralısı olsun ölümün de, birşey söylemek zor.

Çok farklı bir kavram, ne söylesek havada kalıyor. Elbette korkuyu da getiriyor yanında, bilemeyince, nasıl olacağını düşünemedikçe, bir de bu dünyayı bırakıp gitmek olunca işin içinde...

İnsan ister istemez ürküyor, korkuyor...

Allah hakkımızda herşeyin, ölümün de hayırlısını versin.

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bende bu korkuyu sıkça yaşıyorum bide bizim eve çok yakın mezarlık her geçince aklıma geliyor daha bir korkuyorum allah ölümünde hayırlısını versin.

5. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    ben hamileyken çok yaşamıştım bu korkuyu eşime vasiyetlerimi bile etmiştim ve aslında düşünüp ibadetlerimizi yerine getirmemiz lazım emeğine sağlık canım

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

paylaşımlarınız için teşekkürler arkadaşlar

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

ölümden korkmuyorum diyen zaten yalan söyler. ben kendim için hiç aklıma getirmiyorum ama annemi kaybetmekten çok korkuyorum rabbim benim ömrümü alıp onun ömrüne eklesin ve annecimi başımızdan eksik etmesin Allah'ın gücüne gitmesin ama onun acısını yaşamaktansa görememeyi tercih ederim yani ondan önce ölmeyi tercih ederim.

ayy bu konuyu niye açtınız ki bak yine korkum başladı canım annem seni çok ama çok seviyorum tek ve yek aşkım benim hayatımın kadını :D:D

8. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ölüm korkusu yaşarmısınız.

ben ölmekten korkmam ama tek korkum öbür dünyada nasıl hesap vercem korkusudur ve de ölürken bile hayırlı şekilde ölmek istiyoruum..

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

ölümdende korkarım sevdiklerimi kaybetmektende korkarım ve imansız gitmekten çok korkarım Rabbim son nefeste la ilahe demeyi şehadet getirmeyi nasip etsin

10. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

ölmekten bende korkuyorum hatta küçüklügümden beri hep yarın ölecegim gibi bir takıntı olusmustu bende bu sürekli devam etti etrafa vasiyetname dagıtıp dururdum:huhe: ama gecen süre içinde korkmamaya basladım cünkü bütün sevdiklerim orda maleseffffffff özelliklede canım annem inş bi gün orda kavusuruz o yüzden korkmuyorum

11. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Korkmaz olurmuyum korkuyorum ama korkum ölümden değil başıma ne geleceğinin bilmediğimden ... hepimimz ölücez mutlaka akçış yok ama en büyük isteğim günahsız bir şekilde Rabbmin huzuruna varabilmek..

12. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

bende çok korkarım hatta babamdan sonra bir ara bende bu korku takıntı olmuştu Allah'tan şimdi geçti :)

13. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Evet Korkarim. Ama huzur verici bir korku bu. Ama birtek annemi kaybedecegimi düsündügümde, bu korku neyazikki farkli olyuor :uhu:

Allahim ondan önce beni alsin derim hep, ama birde evlat acisi var.. yani ona dayanabilirmiki korkusu :uhu:

YÜCE RABBIM HERKESIN HAKKINDA HAYIRLISINI VERSIN.

IMANLI ÖLMEYI SEHADET GETIREREK ÖLMEYI NASIP ETSIN!
    GÜNAHSIZ OLMASA BILE HESABINI VERECEK KADAR AZ GÜNAH ILE HUZURUNA CIKARIZ INSALLAH RABBIMIN.

ALLAHIM TÜM ÜMMETI MUHAMMEDIN HESABINI KOLAY EYLESIN!!!

AMiN!!!

14. D-Ya

D-Ya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Rabb'in verdigi emaneti geri almasindan bugüne kadar hiç korkmadim.
    Eger ki birgün aile sahibi olursam; ölümden korkar miyim bilemiyorum..

15. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ben olum korkusunu 14.15 yaslarındayken yasmaıstım oda ılk asık oldugum kısının olumunden sonra baslamıstı.annesı benı gordugunde sureklı aglayarak sarılırdı çıkolatalar falan alırdı ben olursem annemde boyle uzulur dıye çok takıodumm hatta kafayı yıcek gıbı olmustumm çok sukur sımdı gectı

ölüm korkusu yaşarmısınız. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik korkusu

Evlilik korkusu

Her zaman çok cesur olmakla övünen erkekleri, evlilik deyince korkudan tir tir titreten ne olabilir? Çok basit... Erkekler sorumlulukların ilişkiyi bozacağını düşünüyor! Erkek için evlilik bilgiye dayalı bir tahminler dizisidir. Öte yandan , hepsi olmasa da bazı kadınlar için ise hayat sezgiden ibarettir. Durumun erkekler için böylesine korkutucu olmasının nedeni de budur. Kadınlar durgun...
  2. Ölüm Korkusu

Ölüm Korkusu

gebelikte ölüm korkusu doğumda ölüm korkusu hamilelikte korkuş resimler
  3. Okul Korkusu

Okul Korkusu

Okula başlama, tüm başlangıçlarda olduğu gibi, hem coşku, hem de biraz kaygı verici bir olaydır. Okul dönemi, çocuk ve ailesi için yepyeni ve önemli bir evredir. Okula başlama; belirli bir olgunluğa ulaşma, sorumluluk alma, bunların getirdiği sevinç yanında, ana babadan ayrı, kendi başına yeni ve bilinmez bir serüvene başlamanın korkularını birlikte içerir. Oyun ve arkadaş deneyimi olmayan,...
  4. bu evde yaşarmısınız

bu evde yaşarmısınız

Bence çok hoş ben yaşamak isterim yani .... Ya siz meLekLerim ...?
  5. Evlılık  korkusu

Evlılık korkusu

Evlilik Korkusu Her zaman cesur olarak bildiğimiz erkekler, evlilik denilince korkmaya başlarlar. Nedeni ise erkeklerin alacakları sorumlulukların, ilişkilerini bozacağını düşünmesi.. Her zaman cesur olarak bildiğimiz erkekler, evlilik denilince korkmaya başlarlar. Nedeni ise erkeklerin alacakları...

Sayfayı Paylaş